Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok mostanában...

Miért vagyok mostanában ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Régebben, ha párom dolgozott, mindig lejártam szüleimhez, nagyszüleimhez, de ott folyton csak azt kaptam, hogy azért jövök, mert félek itthon lenni holott csak unatkoztam és magányos voltam. Végül annyit hallgattam már ezt, hogy legutoljára szilveszterkor voltam náluk mert azóta is csak azt mondják, hogy félek és költözzünk máshova. Mostanában pedig párom vagy dolgozik vagy maszekol vagy itthon csinálja a dolgát. Leesett nemrég ez a nagy hó, négyen lakunk az utcánkban, a férfiak 2 és fél napig lapátolták a havat mert miaz utca végében lakunk.és, hogy a kocsival be tudjunk ide állni. Estére mindig fáradt volt, azonnal elaludt. Aztán nappalra ment, tegnap a barátaihoz szeretett volna menni, mondtam, hogy menjen, de én nem akarok másnál aludni így itthon maradok. Végül nélkülem nem ment. Ma a keresztlánya hívta vásárolni (engem nem) így megint nem lesz itthon, du meg megy maszekba. Holnap itthon lesz. Sokszor egész nap egyedül vagyok, főzök, takarítok, néha beszélek telefonon pesti barátnőmmel, meg netezek, de ennyi. Most megint elkezdtem írni, hogy ne legyek annyira egyedül. Más is ilyen magányos amíg a férje dolgozik? Mivel kössem le magam? Most elkezdtem még verseket olvni, újra tanulni amik középiskolában érdekeltek, de igazából az hiányzik, hogy valakihez szólhassak. Néha a cicáimhoz szoktam, mikor kinegyek őket etetni...
2017. jan. 21. 08:51
 1/4 anonim válasza:
Szia! Hàt én nem vagyok olyan helyzetben mint te de hátha tudok segíteni. Nem tudom hol laksz de lehet hogy jó lenne ha a környékbeliekkel, szomszédokkal is barátkoznàl. Gondolom a férjed azért dolgozik ennyit hogy mindent meg tudjon neked teremteni, de szerintem meg kéne nekk mondanod hogy te sokat szoktál otthon unatkozni és igazából (nekem úgy tűnik) hogy eléggé magányosan is érzed magad. :) Nekes nincs munkád?
2017. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert van tisztességes munkahelyünk, és nem a férjünk tart el. Ezt most nem rosszból mondom, nehogy emiatt most haragudj magadra vagy a férjedre (bár ha lehetne jó munkahelyed, mégsem dolgozol akkor azért mégis hibáztathatod magad).
2017. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért kellett áttenni a kérdésem? Terhes vagyok..
2017. jan. 21. 17:08
 4/4 anonim válasza:
Hogy érted hogy áttenni?
2017. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!