Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16eves vagyok tetovalast...

16eves vagyok tetovalast szeretnek az alkaromra nem nyulna el egy ido utan 173cm es 68kg vagyok!?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
De elnyúlik ahogy nőssz, hízol vagy fogysz. Egy pár év múlva meg úgy is megbánod.
2017. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elvárod, hogy az alkarod változáaait ne kövesse tetoválásod, nagy fájdalmaknak leszel gazdája.
2017. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt h erted h nagyfajdalmaknak leszek kiteve?
2017. febr. 3. 10:42
 4/8 Boe'94 válasza:

Kedves kérdező!

Nekem több tetoválásom is van, és egy kivétellel nem nyútak. Bár az alkaromon nincs mintám.

A tetoválás leginkább igen nagy súly- vagy izomgyarapodás esetén nyúlik annyira, hogy az látványos legyen, szóval a helyedben nem aggódnék emiatt.

Bár én még várnék egy kicsit, hogy legyen elég pénzem jó tetoválóra, és hogy ne legyen szükség a szüleim beleegyezésére.(Ugyanis 18 alatt egy rendes tetováló sem varr enélkül)

2017. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Én magam részéről nagy baromságnak tartom a tetoválást, a füllyukasztást, a mindenféle piercingek bedugdosását. Miért b@...nak ki magukkal emberek, ha nem muszáj? Majd nézd meg magad öregen, mikor összegyűrődik a bőröd! Na akkor fogod magad átkozni a feltűnési viszketegségedért!
2017. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha 16 vagy akkor még várj vele, nem csak azért, mert ahogy nőni fogsz megnyúlik, hanem azért is, mert nagyon-nagyon a változó korban vagy, és amit ma felvarratsz, attól 5-6 év múlva lehet h hányni fogsz :)

Persze most nem tudod miről beszélek, ez így is van jól, nem akarok okoskodónak tűnni, de 21-22 évesen tudni fogod.

hatalmasat fog fordulni veled még a világ.

2017. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En 15evesen varrattam a combomre egy mintat. ( nem azert mert ott tetszett, csak hat ismeroseimnek is volt, en meg nem akartam kilogni a sorbol, es mindig is nagyon szerettem volna tetovalast... Persze a szuleim nem tudtak rola, hat ezert csinaltattam oda. 17eves koromban elmondtam nekik, meg is voltak lepodve, hogy ilyen sokaig birtam titkolni :D )-> ezzel NEM otletet akarok adni, egy jo tetkos alapbol el sem vallalna.. :)

Most 20 leszek, nem nyult-nem torzult a tetko, es nem, nem bantam meg.. :)


Viszont 16evesen gondolom sulizol meg, es nem nagyon tudhatod még, hogy hol szeretnel dolgozni.. Ezert en alkalra nem is tetovaltatnek, azt nehezebb takargatni..

2017. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Varras egy faszt így nem gáz ha idővel nagyobb lesz!

😂

2017. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!