Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyen az életemmel? Mit...

Mi legyen az életemmel? Mit csináljak hogy ne ezt érezzem?

Figyelt kérdés
Mindig visszatér napról-napra a meghalni vágyásom, de nem vagyok elég bátor megtenni. Szenvedek napról-napra. A helyzet a következő, van egy szakmám (az egyetlen) még 2016-ban tettem le, egy percet nem dolgoztam benne, de nem is akartam, nem is akarnék. De most úgy hozta az élet hogy csak ebben kell dolgoznom az anyagiak miatt, mert hát szakma, szakmunkás minimálbér, minden nap gyomor ideggel megyek. Nem akarok ezt az egészet csinálni de muszáj mert éhen döglünk. Húgommal és anyámmal élek egy háztartásban. Nagyon szarul érzem magam minden egyes nap minden egyes percében. Nagyon elveszett vagyok és sehol nem találom a helyem. Az a pár óra amit itthon vagyok, az is semmivel nem telik el.

2018. szept. 27. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem laksz messze a határtól akkor irány Ausztria. Nem bánod meg. Csak addig tűnik nehéznek míg a magyar oldalon vagy. Mihelyst átléped a határt, kicserélnek.
2018. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon messze lakok tőle. Csak légvonalba 400 km.
2018. szept. 27. 09:44
 3/3 Pupusz ***** válasza:
Ha úgy érzed, nincs már remény, akkor érdemes imádkozni. Nem preferálok egyetlen felekezetet sem, Isten őrizzen tőle. Csak imádkozz, próbáld ki. Mondd el a problémáidat, félelmeidet Istennek, úgy, hogy csak ő hallja. Nem azonnal, de beválik. 20 évvel ezelőtt én is ilyen szituban voltam. 3 öngyilkossági kísérlet. Olyan szar melóim voltak, olyan kilátástalan volt az életem fiatalon, hogy nem kívánom senkinek. A siekrtelen suicid kísérletek után még roszabb volt. Nagyon nehéz megtenni, pláne "sikeresen". Az orvosok azt mondták, hogy az emberbe be van építve egy önvédő mechanizmus, hogy minél nehezebben tudja megtenni. Ha nem sikerül, az szarabb érzés, mint előtte és az egész környezet előtt ultra ciki. Nem javaslom. Ma pedig boldog családapaként, jómódban élek. Szeretek és szeretnek. Bár nem probléma mentesen, de van erőm, energiám, hitem megoldani őket és a Jó Isten is mindig segít. Elhiszem, hogy nehéz ezt elhinni, de így van. Nem bla, bla a hit. Legalábbis a saját hit, amit kijárt az ember, megtapasztalt, ami új életet ad neki. Az egyházakat inkább hagyjuk. Pláne a szektákat. Meg tudod te oldani a kapcsolatfelvételt cenzorok nélkül is. "Akik keresik Istent, megtalálják." Nem kerül semmibe. Csak némi nyitottságba. Kívánom, hogy Neked is sikerüljön!
2018. szept. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!