Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok ismeretlen...

Miért nem tudok ismeretlen emberek között vagy társaságban hangos/harsány lenni?

Figyelt kérdés
Nem bírok hangoskodni... mintha valami belső erő megakadályozna, nem tudom ezt jobban megfogalmazni. Pl. ha elhatározom magamban,hogy ásítani fogok akkor ásítok. De hiába határozom el magamban,hogy hangosabb leszek,nevetgélek,stb. egyszerűen képtelen vagyok rá. Miért? Hogy tudnék ezen változtatni? Tudok beszélgetéseket kezdeményezni, még közvetlen is vagyok csak halk. :S L/15
2010. júl. 5. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Én is.:(
2010. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok, de ez nem válasz a kérdésre
2010. júl. 5. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

azért irt csak ennyit az első válaszóló mert ő is ilyen. és nem tudja a választ:D


ám én is hasonló voltam 15-16 évesen:) most 19 vagyok és sokkal oldottam^^ sztem majd megváltozol idővel:) addig meg járjál sokat társaságba és ismerkedj:D

2010. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az benne az érdekes,hogy a halk emberek egyben csendesek is szoktak lenni. de én nem. eldumálgatok bárkivel bármiről, csak halkan beszélek. ezért ha sokan vagyunk nem igazán tudok érvényesülni,mert valahogy nem merem kiengedni a hangom. Ha hangosan hallgatom a zenét és süketülök akkor biztos hangosabban fogok beszélni,nem? Tudom,hogy hülyeség,de nincs más ötletem :((
2010. júl. 6. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

tudniillik elég csendes vagyok bár még most is van mit javítanom ezen. én se merek hangosan beszélni de ez már mostanában változott valamennyire.

nem mertem kimondani azt amit gondolok, amit érzek társaságban. azt csináltam, hogy mikor kiakartam mondani azt amire gondolok vettem egy hatalmas erőt magamon és kimondtam. sokkal könnyebb lett utána az egész...utána már könnyebben ment minden beszélgetés. már jobban kifejezem magam. de ha ott vagy, ne hátrálj meg.tedd meg! és utána sokkal jobban fogod magad érezni!

2010. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én erre akkor döbbentem rá mikor 14 évesen találkoztam egy sráccal,és elhatároztam hogy az ˝ilyenségemmel´ mégegyszer nem fogok beégni.Elhatároztam,azóta teljesen más vagyok.Nyílt,társasági!

Vegyél erőt magadon:D

16/L

2010. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!