Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Undorodom az emberektől. Nem...

Undorodom az emberektől. Nem bírom elviselni ha hozzámérnek. Ki nem állhatom ha közel vannak hozzám, vagy megérzem a lehelletüket vagy ha hallom a szuszogásukat. Legszívesebben mindet baseballütővel ütném amelyik közel jön. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tényleg rühellek szinte mindekit, aki meg esetleg teccene az meg rám se hederít. Lehet hogy őt is utálnám. Már évek óta nem öleltem meg senkit pláne nem pusziltam. Alig érek hozzá valakihez. Ez betegség vagy mi? És mit tegyek ellene. Nem sok kell hogy jól pofánvágjam azokat akik viccből megpróbálnak megcsiklandozni.
2008. nov. 12. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

Ur isten, te nagyon beteg vagy!!!!!

Komolyan mondom neked első a pszihológus! Ez ami veled van ez nem normális dolog, ha nem élvezed hogy valaki átölel, a szeretetét átadja neked, megpuszil, barátkozik, akkor elég szerencsétlen vagy (bocs a kifejezésért) próbálj beszélni emberkékkel erről (de ne valami kreténekkel, legjobb haver? szülők? )

2008. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Hintalow ***** válasza:
67%
Szerintem legyél bevállalós és tanulj szociális munkásnak! :D:D:D:D
2008. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Van egy olyan dolog hogy ha valaki atlep egy bizonyos tavolsagot akkor az mar zavaro,pl.van olyan ember aki mikor beszel hozzad tul kozel hajol es az mar zavaro,de nalad asszem sajnos nem ez van,meg van olyan ember aki nem szereti ha olelik vagy pusziljak,de nem azert mert utalja az embereket hanem egyszeruen huvosebb termeszetu,Hany eves vagy?
2008. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Igen ez betegség.

Pánik, és fóbiás.

Kezeltesd magad, mert tönkre mész bele.

2008. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez szociális fóbia, pszichiáterhez kell fordulni!
2008. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is volt hasonló bajom csak nem negedtem ennyire eluralkodni magamon.Nyitottnak kell lenni és a normális és számodra szimpatikus embereket közelebb engedni magadhoz.Lehet hogy csupa negatív emberrel vagy körülvéve.Engem 18 -23 évem között zavart nagyon az emberek közelsége, főleg az olyan pasiktól mentme a falnak akik az apám korosztálya és nyomulós...

Azért azt is hozzá kell tennem , hogy mindig voltak barátaim,kapcsolataim,aztán megtaláltam az igazit és férjhez mentem. Próbáld magadat felvértezni a negatív emberek ellen ,legyél magabiztos és ha egyedül nem tudsz ebből kilábalni akkor fordulj segítségért,de szerintem menni fog egyedül is !Sok sikert!

2008. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem menj a dolgok elébe és szoktasd magad ezekhez a helyzetekhez...ölelés,puszi!! Ölekd meg a szüleidet,testvéredet ha van először s érezd milyen jó az h közel érzed megadhoz őket!!Adj puszit nekik! Persze vannak emberek vadidegenek akiket én sem puszilgatok,de a családtól nem undorodhatsz??? Ők olyanok mint Te!
2008. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
79%
Mindenképp kezeltesd magad.Az is lehet,hogy túl szeretethiányos vagy
2008. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Szia.


Én is így voltam régen :) Kicsit még ma is... De mennyi igénytelen ember van? Büdösek meg minden, fujj. Undorító.


Gyűlöltem pl. a rokonokkal is puszilkodni, amiért mindig lecsesztek.

De ha valaki tetszik, ( egy pasi) akkor ez már megszűnik ( többé-kevésbé) és tőle nem undorodom :) Meg már másoktól sem, már aki szép ápolt, igényes.


Hány éves vagy? Mert lehet még kinövöd. Én is kinőttem valamennyire.


Mennyire fejlett a szépérzéked? :D Csak mert én mindenkitől viszolygok kicsit, aki nem szép és tökéletes. :) Ilyen területen is dolgozok, szóval a munkámban is a szépség és tisztaság, (kissé a színtelen, szagtalan mű dolgok) köszönnek vissza. Van, aki ilyen típus nem hiszem, hogy beteg lennél. De te érzed mennyire nyilvánul ez meg a hétköznapokban, ha úgy érzed menj el dokihoz, de csodát ne várj... szuszog majd ott neked a füledbe :DDD

2008. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó válaszoló vagyok. Miért pontoztatok le? Nem mintha érdekelne, csak nem értem.
2008. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!