Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyszer csak elállt a laptopom...

Egyszer csak elállt a laptopom, mi bajalehet?

Figyelt kérdés
gépzetem, és éreztem h tűz forró, mire egyszer csak leált, ez tegnap volt, azóta nem kapcsol vissza. mit tegyek? mi baja lehet ?
2010. júl. 12. 19:49
 1/9 Qvasz válasza:
A gép akkor kapcsol ki, ha a processzor túlmelegszik, nehogy leégjen, na itt lehet, hogy későn kapcsolt ki, mindnképpen szakemberhezz vidd, mert az magától nem hiszem, hogy csak úgy elindul.
2010. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A túl sok gépezéstől néha furcsa kényszergépzetei vannak az embernek. A 30. óra után úgy érzi, a laptop elkezd csöpögni és elfolyik a keze alól. Aztán néha eláll. Veled is ez történhetett.. :P
2010. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
menyibe kerülhet megcsináltatni ?
2010. júl. 12. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
általában többe kerül mintha újat vennél :) , kivan ez találva
2010. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet csak táphiba
2010. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mielőtt elvinnéd a szervizbe kapd ki az akut belőle, majd próbáld újra elindítani. Lehet csak az aksi adta meg magát.
2010. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jaja megpróbáltam, kiszedtem vissza tetem, de tuti h van valami baja, mert nem vigyáztam rá tulzottan, ugyértem ágyban laptopoztam nem tettem alá semmit, és nem tudott 'szellőzni, mert a takaró eltakarta, meg cipeltem mindehova magammal, talán ez lehet a baj, tulmelegedett és puff. de egyátlán nem értek hozzá, ugyhogy lehet hülyeséget beszéelk
2010. júl. 12. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Az hogy mindenfel elviszed a laptopot az okés, mert ez a célja, de ha ágyban használod alátét nélkül és nem szellőzik akkor azzal meglehet gyilkolni egy gyenge konstrukciót.

Így jártál. Aki konnektorba hugyozik az ne csodálkozzon ha megvágja az áram. A tanuló pénz kifizetése után majd jobban figyelsz.

2010. júl. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
johát ezt ugymondod, mintha te ugyszülettél volna hogy tudod :) nekem senki nem mondta, mostmár tudom. kösz a választ
2010. júl. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!