Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » APC szünetmentes tápegységnél...

APC szünetmentes tápegységnél mit jelent a következő szervizes tájékoztatás?

Figyelt kérdés

Az APC általában úgy jár el, hogy az eredeti egységet egy, az üzemben helyrehozott egységre cseréli.


Ez azt jelentené, hogy az APC küld egy olyan újnak mondható készüléket amit egyszer már visszaküldtek, és megjavították én pedig ezt kapom az én hibás készülékem helyett?


2019. dec. 26. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

igen.

a te hibás készülékedet pedig felújítva majd más kapja meg.

2019. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És amit a boltban veszek meg? azok is felújitottak?
2019. dec. 26. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem.

A gyári felújítás pedig profi munka, nem kell miatta aggódni.

2019. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Először kicsit elbiztalanodtam, hogy amit kaptam már valakinél volt, kitudja milyen problémával és azt csinálták meg, majd én megkaptam.

Köszönöm mégegyszer. :)

2019. dec. 26. 20:24
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Először kicsit elbizonytalanodtam, hogy amit kaptam már valakinél volt, kitudja milyen problémával és azt csinálták meg, majd én megkaptam.


Köszönöm mégegyszer. :)

2019. dec. 26. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

A boltban újat kapsz.

Csere esetén adják az eredeti készüléket eredeti alkatrészekkel javítva, garanciával.

"kitudja milyen problémával és azt csinálták meg, majd én megkaptam."

Arra gondolsz, hogy belehugyoztak esetleg?

2019. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ajjaj utolsó... szerintem te tapasztalatból mondod :DDDDDDD

csak nem egy véges karácsonyi bulin történt, hogy az összes szünetmentest megjelöltétek? :DDDDDD

2019. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!