Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem jön a melegvíz, lehet...

Nem jön a melegvíz, lehet attól, hogy tegnap lecsapódott a biztosíték és egy kapcsolót nem tudtam visszakapcsolni?

Figyelt kérdés
Egy gázbojler adja a melegvízet a fürdőbe,eddig jól működött,viszomt tegnap a porszívó lecsapta a biztosítékot,egyet nem tudtam vissza kapcsolni(nem emlékszem lehet az nem is volt fel kapcsolva anno),de már azon gondolkozom nincs-e összeköttetésbe.

2020. febr. 11. 06:30
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezt nagyon könnyen lehet ellenőrizni.

Ha lecsap valamit a porszívó,akkor nyilván kihúzod és visszanyomod ami lement,hacsaknem egy külső elosztót is levert,ha az volt a gyorsabb,akkor azt is vissza kell nyomni.

Gázbojler nem tudom hogy működik,annak is kell áram?

2020. febr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos,csak gyanítom,mert nem jön a melegvíz,mikor kinyitom még meleg és átvált hidegbe.De a kád fölötti csapba,meg például jön a melegvíz rendesen.

Köszönöm a választ. :)

2020. febr. 11. 07:08
 3/7 anonim ***** válasza:

"De a kád fölötti csapba,meg például jön a melegvíz rendesen."

Hmm...

Szóval ha a kádnál megnyitod és ad melegvizet, akkor a másik csapnál is kellene.

De ha átfolyós a házkészülék, azaz akkor gyújt be a gázláng, ha a megnyitott csapon esik a víznyomás, ott előfordul, hogy a bevízkövesedett perlátor miatt nem esik megfelelő mértékben a nyomás.

[link]

Első teszt gyanánt tekerd ki belőle, hogy változik-e a helyzet.

2020. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a kád fölötti csapból jön,de a zuhanyból példaul már nem.
2020. febr. 11. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Csavard le a zuhanyfejet és úgy próbáld ki.
2020. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haza értem kipróbálom
2020. febr. 11. 13:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Most felctudtam kapcsolni a kapcsolót,úgy néz ki most van meleg víz.
2020. febr. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!