Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a videó igaz lehet? Vagy...

Ez a videó igaz lehet? Vagy nem? . Kötelező chipbeültetés az Usában októbertől emberekbe.

Figyelt kérdés
Https://www.youtube.com/watch? V=UcRi6r5I1dU&fbclid=IwAR1MNOoxtdLc8ORuLYYif-OC8pUkhozDNZVnNWYIcJjVVrLlU9_K_TXi5qQ&app=desktop.
2020. márc. 7. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
És milyen chipet ültetnek be?
2020. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rfid chip a neve,ha jól tudom.Valamilyen rádiófrekvenciás chip.Lehet vele ajtót nyitni,utazni,taxit rendelni,pénzt felvenni,ilyen multifunkciós.Kártyák,kulcsok,jelszavak helyett.Csak máshol nem olvastam róla,csak ezt a videót láttam.A hívők szerint a fenevad bélyegének előszobája,amiről a Biblia is ír a Jelenések könyvében.A videó is beszél róla.Más országokban is terjed.Még a pápa is beszélt róla,áldásnak nevezte ha jól tudom.
2020. márc. 7. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,harcolnak ellene,de más országokban egyre többen ültetik be.Svédeknél például.Usában is.
2020. márc. 7. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:

"de más országokban egyre többen ültetik be."

Igen. Önkéntesen.

De a te kérdéseben a kötelező szerepel. Azért ne keverjük össze.

2020. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz.Azt mondja a videó,hogy egyenlőre önkéntesen,aztán majd kötelező lesz.Obamának is volt ilyen törvénytervezete. [link]
2020. márc. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!