Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rajzolni szeretnék, ehhez...

Rajzolni szeretnék, ehhez keresek tabletet, nem tudok dönteni, android vagy ios az alkalmasabb?

Figyelt kérdés
fotózok, rajzolok, és kissebb animációkat készítek, jelenleg egy laptopom és egy digitális rajztáblám van. De öszintén szólva rém macerás cipelni őket az iskolában használatos hagyományos eszközökkel egyut,megvan 6-8 kiló (én 50). A thevr csinált tesztet az Ipadpro-ról és megtetszett. Megnéztem más videókat is, és megzavarodtam annyi féle Ipad van. Meg androidos eszközöket is nézegettem. Az ipadben a programok tetszenek nagyon, play áruházban nem nagyon van ilyen program használható(javítsatok ki ha tévedek). Viszont az hogy a többi eszközömre ami nem alma hogy kerülnek ki vagy be a munkáim, azt nem igazán értem. no meg az ára... Nem feltétlen szeretném a 2020ast megvenni, jó sokat kéne rá gyűjteni. Esetleg művészek akik használnak tabletet rajzra valami tanács? Mit érdemes mérlegelni, vagy egyáltalán foglalkozni ezzel?

2020. jún. 4. 12:23
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vgyok, Ipad szeretnék vásárolni, de persze a legolcsóbbak százezertől kezdődnek... (I'm poor u.u) megnézheted a régebbieket - a 2018-as példányt dicsérik :)


A táblagépeken sokan szeretik és használják az Ibis paint x-et, de a medibang is nagyon jó és könnyű program - én csak ajánlani tudom :)

Ott van még a Procreate is, de az csak Ipadre lehet letölteni, arról nem is beszélve hogy nem ingyenes ( De személy szerint megéri, nagyon jó kis program és ha jól tudom csak 10 $ ).


Remélem segíthettem, és sok sikert a továbbiakban :3

2020. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Samsung tabletem felsőkategóriás is pont jó ere .
2020. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs ilyen, de a legolcsóbb megoldásnak egy Samsung Galaxy TAB T510 (10.1, 2019), vagy egy Huawei MediaPad M5 Lite tűnik, amikhez kell venni egy tollat, mert nem minden modellhez adnak. Nem hiszem, hogy az olcsóbb tabletek teljesítménye, és a tolljaik érzékenysége/szolgáltatásai hasonlóak lennének pl. egy újabb iPad Proéhoz, de kezdetnek biztos jók.
2020. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, a T510 nem támogatja a tollakat.
2020. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
samsung s szėriåhoz van toll ,ės lehet rajzolni stb.
2020. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak egy kicsit drágább... ("no meg az ára...")
2020. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!