Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kontrollerbe használ valaki...

Kontrollerbe használ valaki tölthető elemet?

Figyelt kérdés
Sok elem fogy nálunk, ezért alternatívát keresek olcsóbb megoldásra. Ki milyen tölthető elemet/töltő használ, milyen márkát?

2020. júl. 11. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derül ki, hogy melyik konzol.

De xbox-hoz tudom biztosan, hogy lehet venni direktbe akksit. Én pár éve vettem ötezerpárszáz forintért. Ha sokat játszok is -bírja egy hétig fullra töltve.

De ha nagyon spórolni akarsz vegyél ki belőle minden energiaforrást, és egyszerűen dugd hálózatra egy mobiltöltővel, vagy Usb kábelel a gépre. Nekem nem ment attól se tönkre és legalább másfél évig így használtam.

Ps-t nem ismerem ilyen szempontokból.

2020. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Xbox one x kontrolleréről van szó.
2020. júl. 11. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig legjobban a Sanyo Eneloop vált be. Mások dicsérték az ikeás tölthető elemeket, de azzal nincs tapasztalatom
2020. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt használok hozzá. Xbox360. Sima, "mezei" Tronic elemek, amiket még a Lidl-ben vettem. Nyolc darabos csomag volt kb. 2500 Ft, és már öt éve gond nélkül teszik a dolgukat. A kontrollerben, használattól függően, 2 - 6 hetente kell őket cserélni. De a két héthez az kell, hogy napi 3-4 órát játsszak.

[link]

2020. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazokat a Lidl-ös elemeket szokom venni mint a 4-es, ugyan van itthon tölthető ceruzaelem is, de azoknál nagyon hamar, pár óra után reklamál a gép, hogy lemerült, mivel csak 1,2 Voltosak, szemben a ceruzaelem 1,5 Voltjával.
2020. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tölthető elem.

Hajjjj.

Ilyen még mindig nincs, soha nem volt,és nem is lesz.

Szervizmérnök úr hamarosan megjelenik.

2020. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Minden olyan energiaforrás, ami tölthető elektromossággal (tehát nem kémiai anyag újratöltésével/cseréjével), az akkumulátor.

Több típusuk is van, kémiai összetétel alapján, de a ceruza elem (AA) és a mini ceruza elem (AAA) helyettesítésére is NiMH (Nickel-Metal Hydride (Nikkel-fémhidrid)) akkumulátorokat szoktak használni. Hátrányuk a kisebb névleges feszültség (1.2V az elemek névleges 1.5V -jával szemben), előnyük az (újra)tölthetőség és a magasabb árammal történő terhelhetőség.


További információ az "akkumulátor" kifejezésre rákeresve a világhálón...

2020. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a direkt xbox one dokkoló-akkumulátorokról vélemények?
2020. júl. 12. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!