Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos kompresszor vagy...

Elektromos kompresszor vagy palackos sűrìtett levegő?

Figyelt kérdés

Nahát elèrkezett az ideje hogy portalanìtsam a ps4 ventijèt. Neki is estem kis fülpiszkálókkal de befelè menet a rèsek között nincs annyi hely hogy rendesen portalanìtsam. Gondolkodtam palackos levegőben de az egyszer csak elfogy. Aztán gondolkodtam kompresszorban. Akár egy egyszerű kis elektromos pumpában (amivel nyìlván nem pumpálni fogok hanem gyöngèden fujkálni mert anno a sok lyukas infó órák között volt olyan amikor tanìtottak is valamit pl hogy ilyen elektronikai dolgokba ne fújjunk bele se közvetlen közelről se erősen).

Nem tudok dülőre jutni. Palackozottat láttam ezer forint körül de az egyszer csak elfogy. Kompresszort pedig 20k körül (egèszen kicsi a fiókban is elfèr) de viszont az legalább újra feltölthető.

Vèlemènyek? Tapasztalatok?

Előre is köszi!


2020. aug. 9. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Elektromos dolgokra flakonos levegőt használj, ugyanis a kompresszor vizes, párás levegőt csinál, és az nem tesz jót a berendezésnek.

A flakonos levegő páramentes.

2020. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!