Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 93-s b corsárol van szo...

Egy 93-s b corsárol van szo Szóval vettem egy angel eyes lámpát beszereltem ahogyan kell Ha nincs is benne a kulcs és felkapcsolom a világítást lenyomom a fékpedált akkor gyujtásra teszi kulcs nélkul!!?

Figyelt kérdés
Idióták kíméljenek és a nagyokosok is köszönöm! Normális kurturált válaszokat várok köszönöm. (Mi lehet a gond? Hol ronthattam ell?)

#lámpa #elektronika #fényszóró #Gyujtáshiba #Lámpahiba #Hejzetjelzö hiba
2020. aug. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kulccsal is gyújtásra tudod tenni?
2020. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okozhattál valami zárlatot. A világítás és a féklámpa áramköre között. A Corsa még olyan beteg bekötésű, hogy féklámpa (és talán kürt is) csak gyújtásról van, ami vontatáskor például lehet gond, de ez most mellékes. SZóval a fékámpa gyújtásról megy. Ha zárlat van, és a féklámpa már megkapja a feszt a világítás áramkörről, akkor a fékpedál lenyomásával a féklámpa kapcsoló ezt a feszültséget kapcsolja rá a gyújtás áramkörére.
2020. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Idióták kíméljenek és a nagyokosok is köszönöm!"


remélem akkor a kérdéseden kívül már nem kommentelsz többet

2020. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az idióta meg stb.. Azt a tobbinek írtam mert láttam h vannak sokan.. Am ma lekötöttem a hátsolámpát mind a kettöt és úgy jovolt minden akkor a hátso lámpa nemjo?
2020. aug. 17. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erre válaszoltam, úgy emlékeszem.

Zárlat van a helyzetjelző és a féklámpa áramköre között. Viszont az legalább kiderült, hogy a lámpában.

Emlékeim szerint a B-Corsában külön van a helyzetjelző, és külön a féklámpa, nem egy 5/21 wattos kétszálas izzó, amit esetleg be lehet erőszakolni úgy, hogy az izzó zárja rövidre a két áramkört.

Szóval mérd ki a lámpát, hol van a zárlat.

2020. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!