Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol kapható 2700mAh-nál...

Hol kapható 2700mAh-nál nagyobb teljesítményű AAA újratölthető akkumulátor? (fejlámpába kell)

Figyelt kérdés
És mi a tapasztalat róla?

2020. nov. 9. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

AAA méretben sehol.

A kis méreténél fogva nem tudnak még többet ezek a Ni-MH akksik.


Milyen fejlámpád van?

2020. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem 2700mAh-s sem kapható AAA méretben... esetleg AA-ban


Nem ér semmit a nagyon nagy kapacitás, nem fog az 1000-nél 2x tovább, vagy 2x erősebben világítani a 2000-es akksival a lámpa.


vegyél egy normális fejlámpát ami 18650-es Li akksikkal megy megy, azok jobban bírják mint az elavult AA NiMH akkuk

2020. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehol nem kapható. Az AAA akkuk kapacitása jellemzően 1000 mAh alatt van. Nem kell bedőlni valami kamuakku reklámtáblájának. És igaza van az előző válaszolónak, egy lítium akkus lámpa minden szempontból praktikusabb.
2020. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon 800 mAh-s és 1000 mAh-s, de AAA méretben ennél nagyobbal nem találkoztam. Az a tapasztalat róla, hogy nem létezik. A 2700 mAh már az AA méretnél is a felső határ közelében van.
2020. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ilyen fejlámpám van: [link]

Lehet kapni hozzá akkumulátort: [link] de nem tudom, hogy szeretnék-e egybe-akkumulátort (mert lehet, hogy másba is tenném) és nem is biztos, hogy ez lenne a legmegfelelőbb.


Értem.

Azt lehet tudni, hogy az alkáli elemeknek (mondjuk Duracell, Varta) mekkora mAh-ásak?

2020. nov. 10. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem olight H15-ös lámpához volt ilyen akku, 4db AAA akku helyére tehető. Hát bírta valameddig, volt 3 db, úgy már egész éjszaka kibírtam.

kb ugyanannyit bír mint 4 db AAA akku vagy elem.

2020. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elemekről:

[link]

[link]

Ezek szerint nagyjából hasonló a bennük levő töltésmennyiség az akkumulátorokéhoz, viszont ezt csak egyszer tudják, mert nem tölthetők.

2020. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek!
2020. nov. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!