Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tlaucherrel tudunk multizni?

Tlaucherrel tudunk multizni?

Figyelt kérdés
Egy barátommal szeretnénk 2en túlélőzni. Meg lehet oldani?

2021. jan. 9. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2021. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyan?
2021. jan. 9. 23:07
 3/4 Valaki Vagyok Valahol válasza:

Fel mész a multira ott mondjuk be írod a szerver hozzá adásához mondjuk...

Most pár Ip-t sorollok fel amin tudsz játszani: Join.Balkercraft.eu

jartexnetwork.org pikanetwork.org blocksmc.com ezzekel ha elsőnek lépsz be akko be kell írnod: /Register Jelszó1234 Van amelyiknél majd az emailed-et is kéri figyelj figyelmesen a chetre... De én alyánlom hogy előszőr mondjuk kliens szerverekrő lépsz be mert ugy könyyeb de ahogy akarod. Én a salwyrr clientet használom mert nagyobb lessz tőle az FPS-em meg nem kell hozzá eredeti minecraft mint pl a Lunar client és a Badlion. Egy szóval Fel lehet menni valamelyik szerverekre amik nem eredeti minecrafthoz vannak csatolva. (Ip)

2021. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudtam, sima túlélőzni akartunk lan világgal. Már sikerült, köszi a válaszokat.
2021. jan. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!