Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ionizátort használ valaki...

Ionizátort használ valaki otthon? Milyent, és mi a tapasztalatod a hatásáról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy érdemes e venni.

2021. jan. 21. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy tudományos "hatás",nem házi használatú.

:)

Minden "berendezést",ami hasonló tulajdonságokkal ruháznak fel, hatástalan és felesleges pénzkidobás.

A lakásban való használatra "fejlesztett" műanyag dobozok,bocsánat készülékek nem tisztítják a levegőt a vélt ionizálós módon.

Ne költs rá feleslegesen.

2021. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem a válaszodat, csak a végét.

Az, hogy töltött részecskéket bocsát ki magából az tény. Az, hogy ezek hol és milyen számban fordulnak elő a természetben, az is. Az emberre szintén hatással vannak.Esetleg mást tapasztaltál?

Nem tisztítani szeretném vele a lakást.

2021. jan. 21. 19:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Melyik változatú ionizátorra utaltál a kérdésedben?
2021. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél vele elérni?

Van-e konkrét modell ami már kinéztél?

2021. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3# előállítás módjára gondoltál?

4# A kérdéseid nem adnak választ a kérdéseimre. Nem elérni akarok vele valamit, hanem kérdezem, hogy ki mit tapasztalt. Hogy jön ide a modell? Vagy valamelyikről van tapasztalatod?

2021. jan. 21. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Érteni vélem...

NE vásárolj ionizátor nevű készüléket a lakásodba,mert semmilyen hatása nincsen.

2021. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbáltad már; csak úgy gondolod; olvastál róla; meggyőződésed..... vagy egyéb?
2021. jan. 21. 20:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Lakásokba "ajánlott" termékeket nem próbáltam.

Felesleges pénzkidobás.Semmilyen valós hatása nincsen.

"Épületgépészeti" végzettségem és munkám is van/volt.

Tudom,hogyan működnek az ionizációs berendezések.

2021. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A negatív ion generátor pl jól összeszedi a port,meg az ilyen cigifüst származékot...

Én sajnos a falra szereltem,és ott maradt a nyoma elég szépen..

2021. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem egyet, hát rohadt jó. Van kutyám, macskám, erkély és gang hiányában bent dohányzom, kicsi a légtér, nemrég csőtörés miatt felázott egy fal, ami még mindig nem száradt ki és elég büdös. Szóval voltak itt szagok rendesen. De ez a kütyü minden szagot elvisz, imádom. Olyat vettem ami hepa szűrős is, de a ventilátor ugye elég hangos, úgyhogy akkor kapcsolom automata üzemmódba mikor elmegyek itthonról hogy jól átforgassa a levegőt, az ionizáló viszont megy egész nap. És ez egy tök alap 25e Ft-os cucc. Nagyon-nagyon elégedett vagyok, rengeteget dobott a lakás komfortérzetén. A konyha a nappaliban van, de főzés közben még nem próbáltam, kíváncsi vagyok azzal hogy birkózik meg. :)
2021. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!