Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék több Gmail...

Hogyan tudnék több Gmail címet csinálni? Az a gond, hogy most már folyton teló számot kér, kötelezően. Anélkül nem tudom megcsinálni. Viszont már nincsen több teló számom, amit beírhatnék.?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy sehogy sem tudom kikerülni, és a neten láttam ilyeneket, hogy fent vannak telefonszámok és akkor oda érkezik az ellenőrző kód, de én kipróbáltam rengeteg számot, különféle országokét, de vagy azt írja ki, hogy "ezt a telefonszámot túl sokszor használták" vagy azt, hogy "nem megfelelő".

Nem értem

Valaki valami tipp?


2021. márc. 23. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete regisztráltam 3 email címet egy barátomnak, simán át lehetett lépni a telefonszám megadását.

Most elindítottam egy regisztrációt, ott írja, hogy "Telefonszám (nem kötelező)". Te csinálsz rosszul valamit.

2021. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemrég csináltam több gmail címet a munkám miatt, egyikhez se kért telefonszámot.
2021. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Várj egy napot. Esetleg sütik törlése, másik böngésző.
2021. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Eddig nekem is kiadta, hogy (nem kötelező), de most már nem is tudok regisztrálni se teló szám nélkül.

Vártam vagy 3 napot, de nincs változás. Frissítettem, újra indítottam, IP címet váltottam. Semmi.

És a gépemen meg a teló ön is ezt csinálja.

2021. márc. 24. 00:48
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van róla kép.

És hiába írok be 3 különböző telefonszámot, mind1ikre kiírja, hogy "már túl sokszor használták".

2021. márc. 24. 00:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a fene, már nekem is kéri, pedig már rég volt erről a gépről új fiók létrehozva... már a google is kezdi?! No, még egy dolog amit kisbetűkkel fogok írni.
2021. márc. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg kellene próbálni olyasvalaki gépéről, akinek más az internetszolgáltatója, vagy fix IP-s hálózatból, esetleg Tor programmal. És mindenképp gépről, ne telefonról!

De ha megkérsz engem, én regisztrálok neked egy címet...


Egyébként feltétlenül muszáj gmail, más emailszolgtató nem jó? Én személy szerint már csak ott használok Google terméket, ahol feltétlenül muszáj. Nem csak a privacy miatt, hanem a "mi jobban tudjuk nálad, mi jó neked" mentalitás miatt.

2021. márc. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát, már próbáltam más készülékéről, de ugyanez a helyzet.

Azért kell egyébként gmail, mert az egyik barátnőmnek olyan rajzversenye van most éppen, ahol szavazatokkal lehet továbbjutni.

Szerettem volna neki segíteni pár +email címmel.

Ilyen Forms os vagy milyen lappal lehet szavazni, de az csak gmail-t fogad el.

2021. márc. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!