Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit érhet? Egyáltalán mi...

Mennyit érhet? Egyáltalán mi ez pontosan? Csak lemezlejátszó vagy többet is tud?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyszüleim lemezlejátszója. Ennél többet is tud? Nem tudom az alsóbb szintek mire jók.


Mennyiért lenne érdemes meghirdetni?

2 hangfallal együtt. Kb. 1-1,5 éve volt utoljára használva, akkor működött, azóta az időn kívül semmi nem történt vele, ami indokolná, hogy ne működjön.

Megpróbálom majd beindítani, hogy megnézzem, hogy működik-e még. Ha működik, mennyit érhet? Ha valamiért nem tudnám beindítani (én vagyok béna vagy elromlott valamiért), akkor érhet valamennyit valakinek?


2021. máj. 5. 18:23
 1/8 Szirty ***** válasza:
A linked jelszót kér.
2021. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

ide töltsd fel a képeket

hozzáférést kér a google drive, mert nem jól álllítottad be.

2021. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Átállítottam elvileg ;)
2021. máj. 5. 18:48
 4/8 A kérdező kommentje:
De ide is felraktam: [link]
2021. máj. 5. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:

tök jó

na moyst akkor a hátulján lévő ezüst színű matricát is fotózd le és tedd fel ide

amin a modell ni, meg hasonlók vannak, akkor tudunk mondani konkrét infót

2021. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na azt nem fotóztam le, amikor ott voltam :D

Vagyis ennyi képem van a hátuljáról, a vezetékek kihúzgálása miatt, de ebből pont nem derül ki szerintem semmi: [link]

2021. máj. 5. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Analóg hangolású rádió, három sávos "EQ", mechanikus működtetésű kazettás magnó... 85W teljesítményfelvétel. (ebből kihet kb. 2x20W)

Ez egy kb 30 éves egybehifi, minden különlegesség nélkül, az akkori idők belépő szintű tucatterméke. Ha működik, használni kell, esetleg egy gyűjteménybe lehet értéke, hogy na, ilyet is csinált a Philips, de igazából ma már értéke nem nagyon van.

2021. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem jó és nem is lehet javítani, akkor egy marék ingyen alkatrész.
2021. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!