Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sajnos azon kevesek közé...

Sajnos azon kevesek közé tartozom akik igenis nő szőr a mellén. Valaki aki használt már lézeres szőrtelenítőt és rendelkezik az adott problémával, ezen a területen is használható a gép?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagy? Mert akkor inkább hormonvizsgálatra menj.
2021. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként az a tapasztalatom, ha kitéped, akkor idővel csökkenni fog a számuk.

Egy végleges szőrtelenítés se végleges, legalábbis nem első alkalomra.

2021. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a szőrös? Jó kérdés a mai világban, ahol 12 éves korukban találkoztak a nők utoljára a láb és hónalj szőrzetükkel.


[link]


Az itt látható nők kivétel nélkül egészségesek, csak nem borotválkoztak már legalább 6 hónapja. Szóval csak akkor érdemes orvoshoz menni, ha ennél jóval szőrösebb vagy kérdező.



"Lézeres szőrtelenítő" eléggé tág fogalom, de feltételezem az otthoni IPL gépre gondoltál.

Nem olyan hatékonyak, mint a kozmetikai nagy gépek, de alapvetően működnek. Rendszeresen kell használni 2-4 hetente. Használat előtt borotválni kell a területet és mindig egyre kevesebb szőr fog visszanőni. Lehet a mellen is használni. Maga a bimbó udvar egyáltalán nem szokott szőrös lenni. Anyajegyen viszont nem szabad. Lebarnult bőr sokat ront a hatékonyságon.


Nagyon fontos a szőrzet színe. Csak sötéttel (fekete vagy sötétbarna) működik!


A szőke szőrzettel semmi nem történik.

Sajnos eléggé érvényes rájuk, hogy minél drágább, annál hatásosabb. Az olcsók, 50 ezer Ft alatt rettentő gyengék. 100-150 ezer táján találsz használható gépeket.

2021. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha előtte leborotválod akkor minden szőrtelenít :D

Ezért szeretem a gyk t :D

2021. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én IPL-el csaináltam, a nagy részét kiírtotta. Igaz kell néhány kezelés és sok idő, de elég hatásos.

A lézeres szőrtelenítés sokkal hatékonyabb, de azt otthon nem lehet alkalmazni.

2021. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Egy öngyújtó elég hozzá. Szó szerint..
2021. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nő úgy 3-4 szőrszál a mellbimbóm körül, nem vicc, meg is tudom számolni. Szemöldökcsipesszel szoktam kitépni és kész. Bár kicsit fájdalmas. Szerintem is hormonok miatt van amúgy.
2021. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
használj lidokain kenőcsöt! :)
2021. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!