Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy internetrő...

Lehetséges hogy egy internetről rendelt könyv hátuljában lévő csipogót a boltok mágnes kapuja érzékeli?

Figyelt kérdés
Voltam az Árkádban és a boltok bejáratánál lévő kapuban csipogott valami a táskámban (be- és kimenet közben).Tüzetesen nem vizsgálták át a táskám, és nem is volt ötletem mi lehetett és a könyv is csak utólag jutott az eszembe.

2021. szept. 1. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gyakori!
2021. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehetséges.
2021. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És mit tudnék vele kezdeni?

Szinte minden nap van nálam könyv és boltba is gyakran járok, de nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni

2021. szept. 1. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik boltban ahol becsipog, megkéred az egyik eladót, hogy húzza le, utána már nem fog csipogni.
2021. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Könyvesboltban meg lehet őket kérni, hogy mágnesezzék ki a könyvben lévő lopásgátlót.
2021. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges!

Én is jártam így :D

2021. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felvettem a pólót, amit a másik boltban vásároltam és bementem az élelmiszer boltba a Duna Plázába. Becsipogott, mert elfelejtették kivenni, kellemetlen helyzet volt, de ott volt a blokk is.
2021. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt bemennél egy boltba, tartsd be csak a könyvet a kapu érzékelői közé. Ha csipog, akkor tudni fogjátok, hogy a könyv a ludas. Kérd meg a pénztárost, hogy húzza le a hatástalanítón. Mindegyik boltban ugyanaz a rendszer, úgyhogy bármelyik bolt meg tudja csinálni. Ha egyszer kikapcsolták csipogót, akkor többé nem lesz gondod vele.
2021. szept. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg a netes rendelés becsomagolása előtt elfelejtették, hogy van benne chip és nem kapcsolták ki.
2021. szept. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!