Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ingyenesen telepíthető...

Létezik ingyenesen telepíthető alkalmazás , ahol viszonylag újnak számító hangoskönyvek vannak ?

Figyelt kérdés
Pl. Szeretem,Julius Andan - Világ a színfalak mögött című alkotását, de szívesen ellenzék erotikus , fantasy hangoskonyvekkel is.

#app #regény #hangoskönyv #Samsung galaxy s10plus
2021. dec. 13. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Youtube. ott rengeteg hangoskönyv van fent. Újak is persze. Onnan mp3 ba leszeded és annyi.
2021. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=caGrlvZPojc


Légy egy kicsit önállóbb.

2021. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2, ott a kérdés , én nem kerestem Julius Andant hiszen már megvolt :D kérlek fejleszd a szövegértésed, azt írtam Julius Andant szeretem , ahhoz hasonlókat keresek és nem AZT keresem , plusz, kérlek ne beszélj így másokkal, csúnya dolog , főleg ha te vagy értetlen.
2021. dec. 13. 21:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyesnek köszönöm a választ, de ott sajnos már mindent meghallgattam:) azért köszönöm szépen:)
2021. dec. 13. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

"kérlek ne beszélj így másokkal, csúnya dolog , főleg ha te vagy értetlen."

Az csúnya hogy légy önállóbb?

Akkor maradj ilyen.

2021. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tekintve hogy elnéző stílusban valaszolsz, pontosabban lekezelően, holott ,senki nem vagy számomra , egy ilyen ember nekem így ne beszéljen :)) kérdést tettem fel , arra bem válaszoltál, hasztalan a válaszod és még bunkó is :)
2021. dec. 15. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!