Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen elektromos cigit...

Milyen elektromos cigit ajanlotok kezdoknek?

Figyelt kérdés

Aspire Nautilus GT

Ezt a fajtat neztem ki magamnak, szeretnem en allitani a levegozteteset, szeretnem liquiddel ujratolteni, ugy ezek a fajtak tetszenek

Amit viszont igy kezdokent nem szeretnek az az hogy en tegyem bele a vattat illetve a huzalt cserelni remelem ertitek mirol beszelekxd

Egyedul egy valamit nem ertek: a toltese az eszkoznek.

Ugye kapnek hozza egy kabelt nade tolto fejet kulon venni kell hozza vagy jo az ami van mondjuk a telefonomhoz ?

Koszi a valaszokat



2021. dec. 28. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Jól értem, hogy nem szoktál rá, de rá akarsz? :D


Nem vagy valami éles kés.

2021. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem volt valami intelligencia dus valasz, nem akarok raszokni, analog cigarettat szivok gyakran de nem minden nap, szeretek vizipipazni is , es ugy erzem szivesen pofekelnek egy ilyennel akarhol, mivel kis kompakt kezbe valo megsincs benne katrany etc.

latom enis hogy az amit peldakent irtam elobb szajba szivod aztan tudobe de nekem ez megfelel, igazan keveset tudok ezekrol, de ertelmes vapereket keresek akik kitudnak segiteni ezugyben

2021. dec. 28. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kezdőként Eleaf iStick Basic-et rendeltem, az aztán tényleg a legegyszerűbb, legkönnyebben kezelhető belépő szintű készülék.

Nem akartam a vattával vacakolni, főleg hogy nőként műszaki analfabéta vagyok.

Amikor évek múltán leromlott a teljesítménye, gondolkodtam hogy most már kéne valami komolyabb, de annyira szerettem hogy ugyanolyat rendeltem, azóta is azt használom.

Nagy az akku teljesítménye, sokáig bírja, olcsó, és könnyű porlasztót cserélni.

Ehhez sem adtak töltőt, így rendeltem hozzá, de rájöttem hogy ugyanaz mint amilyen a telefonomhoz van, felesleges volt megrendelni.

2021. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az Aspire Nautilus GT nem e-cigi, hanem tank, 510-es menet van rajta, úgyhogy nagyon sok MOD-hoz jó. Ebbe cserélhető a porlasztó, úgyhogy nem kell huzalozni és vattázni. MTL, ez azt jelenti, hogy úgy kell szívni, mint a cigit, hogy szájból tüdőre. A DL-t közvetlent tüdőre kell szívni, én jobban kedvelem ezt.

Olyan MOD-ot vegyél hozzá, aminek állítható a teljesítménye.

2021. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te milyen ecigit ajanlanal?
2021. dec. 28. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Kezdésnek kipróbálhatod, amit a 3-as válaszoló ajánlott.

Én Vaporesso-t használok.

[link]

Szerintem menj el egy olyan üzletbe, ahol több féle e-cigit és tartozékokat árulnak, és ott elmondanak mindent, ami érdekel.

2021. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ahol en lakom nincs vagy nem talaltam es csak internetrol lehet rendelni ilyet.

Az lenne meg a kerdesem hogy nem e olcsobb a huzalozas es a vattazas mint az ilyen egyszerubb tipus?

2021. dec. 29. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Az RBA kazánok általában drágábbak, de hosszú távon olcsóbb magadnak tekerni a fűtőszálat, és vattázni. De ehhez is kell felszerelés, némi szakértelem, gyakorlat, ezért egy teljesen kezdőnek nem javasolt egyedül ezzel bajlódni. Plusz kezdőként szinte lehetetlen segítség nélkül eligazodni a millió kazán, porlasztó, fűtőszál, MOD között, hogy mi melyikkel kompatibilis.

Én havonta 2db 1200 forintos porlasztót használok el, ha magamnak tekerném, kb. 1 év alatt kerülne ennyibe a fűtőszál és a vatta.

De igazából azon lehet sokat spórolni, ha a liquided te kevered magadnak, és nem ízesített liquidet veszel.

2021. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!