Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy mozgásérzékel...

Hogyan lehet egy mozgásérzékelős mennyezeti lámpa mozgásérzékelő szenzorát ,,butítani,,?

Figyelt kérdés
A lámpa bezárt ajtó mögött is érzékeli a mozgást a wc ajtó alatti fél centis résen át, és ha elhaladunk előtte, akkor is felkapcsol.

2022. febr. 7. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szigetelőszalaggal lebutíthatod.
2022. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem félő, ha szigetelőszalagot raksz az erzékelőre, akkor akkor sem fog bekapcsolni, amikor szükséges.Amúgy én nem modernkednék ilyen esetben, hanem vásárolnék egy hagyományos lámpát hagyományos villanykapcsolóval, és kész. Ebben az esetben amikor kapcsolod a villanyt, akkor azonnal kigyullad a lámpa. (A WC-ben ilyen van, kiegészítve szagelszívóval - mivel sajnos a lakásunkban nincs ablak a WC-n - ahogy a lakótelepi lakások 99,9%-ban sajnos nincs.)
2022. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gondolom akkor ultrahangos az érzékelő, azért ilyen érzékeny.

Fordítzsd teljesen a fal felé.

2022. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vagy megemeltetném a küszöböt, vagy lemondanék erről a mozgásérzékelős csodakütyüről. Utóbbit megpróbálnám pénzzé tenni, értékesíteni,magyarul eladni (használtan, párezerrel olcsóbban), az így befolyó pénzt meg más célra fordítanám (gondolom lenne helye).
2022. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha lezártuk az ajtó alatti rész, akkor is felkapcsolt a lámpa. Úgy döntöttem kiiktatom a mozgásérzékelő két és kapcsolhatós lesz. Egyébként a gyerekek miatt volt mozgásérzékelős, mivel nem érték el a kapcsolót.
2022. febr. 8. 06:47
 6/6 anonim ***** válasza:
5, avagy kérdező: Egy villanyszerelő, vagy ilyesmihez értő ember (pl. a nevelőapám) simán lejjebb tudja rakni neked a kapcsolót.
2022. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!