Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopomnak nincs hangja és...

Kvadrusz kérdése:

A laptopomnak nincs hangja és a fényerejét nem tudom álítani. Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor leakartam kapcsolni, akkor kiadta a következő opciókat:"frissítés és leállás", "frissítés és újraindítás" (a sima leállás most hiányzott). Mivel nem akartam minimum 1.5 órát várni hogy frissítsen ezért rányomtam az eggyikre és utánna hosszan nyomtam a bekapcsoló gombot és azzal kapcsoltam ki. Ma reggel nem volt hang és a fényerő magasabbra lett álítva és nem is lehet állítani.Ezután 2× lett frissítve a gép, de semmi változás. Mikor megnyitom a gépházban akkor egyből kidob belőle. A hang az nem lett letilta vagy 0-ra csökkentve

#Windows #hang #fényerő #nincs hang #Nem lehet állítani
2022. febr. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold be majd 2 perc múlva kikapcsolás helyett újrainditást intézd . Ezt csináltad már ?
2022. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es, haha jó vicc :-) És ez mit oldana meg szerinted?


Valószínűleg épp drivert (is) frissített volna, ha nem kapcsolod ki. Nem véletlenül írja a gép, hogy frissítés közben ne kapcsold ki. :D

Legegyszerűbb ha letöltöd a Driver Boostert, az letölt neked minden hiányzó drivert, bár a gépház hibás megnyitása miatt kérdéses, hogy nem-e maradt maradandó szoftveres károsultságod, legtisztább az lenne ha újra húznád az egészet, de minimum egy rendszerfájl ellenőrzést hajts végre.

[link]

2022. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked 1,5 oraig frissit jo lassu geped van
2022. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bakker, elkezdett a géped frissíteni, te meg erővel kikapcsoltad, most meg csodálkozol, hogy valami nem működik. Grat. Komolyan egy észkombájn vagy.
2022. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as.Eddig én 1× frissítettem, akkor 1.5 óra volt. A ma történt 2 frissítést az öcsém csinálta amíg né aludtam. Azt mondta 2 perc alatt megvolt
2022. febr. 26. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!