Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Itunes-ban album kép cseréje?

Itunes-ban album kép cseréje?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy egyszerűen nem tudom az album képet lecserélni.Ha előzőleg beraktam egyet.Mikor a megfelelő helyre húzom átváltozik az újra,de ha elindítok egy másik számot és újra azt,a régi kép van ott továbbra is.Valahogy bitos le lehet csrélni sak nem tudom hogyan....

Válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 15. 20:08
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Kijelölöd a számokat, amelyek egy albumhoz tartoznak, majd jobb klikk és ott találsz egy olyat, hogy "Get info", ráklikkelsz, majd van egy olyan fül, hogy Artwork, itt megtalálod az album képét, és letöröldheted a delete-vel, az add-del meg hozzáadhatod az újat.

Remélem tudtam segíteni:)

2010. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vagyis egy számnál az Artwork fül-nél találod, de több szám esetén 'info" fül és ott van egy négyzet, aminek neve Artwork.
2010. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan!Nagyon szépen köszönöm! :)
2010. szept. 15. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!