Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen mobil klímát használtok...

Milyen mobil klímát használtok/ajánlotok?

Figyelt kérdés
45m3 szobába kellene,láttam elég olcsón és nagyon drágán is, picit sem értek az elektronikus dolgokhoz, nincs ismerősöm aki értene hozzá, az eladókban meg nem bízok mert nyilván a drágábbat ajánlaná. 60-80k lenne a max amit szeretnék érte fizetni.
2022. jún. 20. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinte semmit nem ér az én véleményem szerint. Még akkor is, ha jégkockával töltöd fel a vizes tárolót. 45 m3-ra meg végképp...
2022. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó zajos lesz ám értékelhető eredmény nélkül..., de legalább drága.


Milyen az a 45m3-es szoba????

2022. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Légköbméter. Kozel 3m magas picivel nagyobb mint 15m2
2022. jún. 20. 16:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem opció a beépíthető,mert albérlet
2022. jún. 20. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamit erni fog, de ahhoz ki kelk vezetni a meleg levegőt a szabadba. Pl a résnyire nyitott ablakon át. Hs már mobilklíma, akkir kétcsövesben gondolkodj! Persze drágább és alig kapható.
2022. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zzzoli ***** válasza:

Mobilklímából csak a kétcsöves ami esetleg számításba jöhet.

Gondold csak el, a sima egycsövesnél egy vastag csövön kifújja a szabadba azt a helységlevegőből kiszivattyúzott meleggel megspékelt benti levegőt. Így a helyiségben kisebb lesz a nyomás a kintinél pár mBar-ral, ami utánpótlódik a kinti meleg levegőből a nyílászárók részein. Gyakorlatilag ez a mobil klíma csak arra jó, hogy amikor elé ülsz, hideget fúj rád.

Ha már albérlet és mobil klíma, akkor két csöves kell, ami kintről szívja be a levegőt, amivel együtt kifújja a feles hőt.

Viszont az anyagi keret miatt ez felejtős.

Annyiból egycsöveset is csak használtat tudsz maximum.

2022. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt találtam,elég jókat írnak róla.bár az utolsó válasz elgondolkodtató,de szerintem ez is jobb a semminél.
2022. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!