Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Soundpeats H1...

Mit gondoltok a Soundpeats H1 Bluetooth-os fülhallgatóról ? Megéri az árát ? Az árához képest sokat tud? Jó basszusos hangzással rendelkezik?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy vezeték nélküli bluetooth-os fülhallgatót, olyan ár kategóriába mint amilyenben ez a fülhallgató is van, főképp most akció is van rá itt (Csehországban) így pedig még kedvezőbb.

Néztem a leírását, szerintem elég normális, az aksija is,összesen 40 órát bírja, ami elegendő sőt nem is találkoztam ilyen árkategóriában jobb akkumulátorral rendelkező vezeték nélküli fülhallgatóval. A készülék vízálló is ami bónusz.

Illetve a további paramétereket is elegendőnek találom. Emelett rendelkezik még egyéb jó tulajdonsággal is.Érdekel a véleményetek/tapasztalatotok is.



2022. jún. 25. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!