Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen jo vpn szolgáltatót...

Milyen jo vpn szolgáltatót ismertek? Ajánlanátok valamelyiket? Nem gond, ha havidíjas!

Figyelt kérdés
Könnyű használni? Vannak oldalak, amik nem engednek vpn-en keresztül hozzáférést?

2022. aug. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Your Freedom. Egy időben dolgoztam az ügyfélszolgálatukon. Bár nem a leggyorsabb, több száz megabitre ne számíts, de cserébe a legtöbb VPN-t érzékelő szolgáltatáson átmegy, mert gyakran cserélnek IP címet. A kliensprogramja a legtöbb tűzfalon átmegy (a kínai nagy tűzfalat és az elfogyott mobilnetet is beleértve), de ha csak más IP címre, anonimizálásra van szükség, mezei PPTP protokollal is működik. 64k sávszélességű demó ingyenes, hogy kipróbáld, felépül-e a kapcsolat. Ha igen, akkor mobilra baromi olcsó (korlátlan csomag 2 euró/hó), PC-re elfogadható az ára (korlátlan 20 euró/hó, a 4 Mbites csomag 10 euró/hó, ami a 720p videóhoz is elmegy).
2022. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon új vagyok a témában. Nincs szükségem nagy sávszélességre.
2022. aug. 10. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:

CyberGhostot használok.


Én szeretem, könnyű használni, rengeteg szervert elérsz vele (asszem olyan 7-8 ezer), gyors.

2022. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy 7 eszközön tudod használni az előfizetést, legyen ez pc vagy mobil, android vagy ios, windows vagy mac.
2022. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Mullvad-ot próbálnám ki, bár ez sem annyira olcsó.

Fórumok szűrik, mert sok a troll, szabályszegő, streamingszolgáltatások kevésbé. Discord sem szűri, legfeljebb az olyan IP-tartományokat, amiket botspamre, visszaélésekre használnak.

Érdemes olyan szolgáltatót választani, aki sok szerverrel rendelkezik.

2022. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van elég sok szolgáltató, írok néhányat, amiket próbáltam.


[link] - náluk van örökös csomag is, amire most 50% kedvezmény van, ennyiért szerintem megéri. Én is használom ezt, az örökös csomagot, és elégedett vagyok vele. A legtöbb országban vannak szervereik, Magyarországon is. Egy hetes ingyenes próbaverzió van, ezt érdemes rendelés előtt kipróbálni.


[link] - ha havonta fizetnél VPN-ért, a Build A Plan csomagban havi 3 dollárért van VPN. Úgy működik, hogy 1 dollár minden ország, plusz 1 dollárért kérhető korlátlan adatforgalom, de minimum 3 dollár értékben kell rendelned. Van ingyenes VPN is, ami havi 10 Gb adatforgalmat ad (ez alap dolgokra, inkább böngészésre elég, de ha streaming szolgáltatáshoz kell, a 10 Gb nagyon kevés).


[link] - ez Magyar VPN szolgáltató, több Magyar szerverrel. Van ingyenes szolgáltatásuk, ami havi 3 Gb adatforgalmat ad, meg prémium is, ami elég korrekt árban van (olcsóbb, mint a legtöbb külföldi VPN).


[link] - ez az egyetlen megbízható VPN szolgáltatás, ami az ingyenes csomagban is korlátlan adatforgalmat ad. Az ingyenes csomaggal három ország szervereihez csatlakozhatsz, Hollandia (hozzánk ez van a legközelebb), USA és Japán. A sebessége közepes, viszont ez is bőven elegendő akár FullHD videók nézésére, a korlátlan adatforgalom miatt pedig erre tényleg alkalmas. A prémium szolgáltatásuk drágább, mint a fentieké, cserébe nagyobb sebességet és magas adatbiztonságot adnak.

2022. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sokféle ajánlást!
2022. aug. 10. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!