Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a vèlemènyetek a Laco...

Mi a vèlemènyetek a Laco pilóta órákról? Mennyire megbízhatóak ès mennyire érik meg az árukat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Megéri, minőségi, de idehaza nem értéktartó, és kevesen ismerik.
2022. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik a jobb a japán, vagy a svàjci szerkezetes? Àllítólag a japán szerkezetek megbízhatóbbak, mint a svàjci eta vagy selita.
2022. aug. 18. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2

Nem mondanám megbízhatóbbnak viszont a svájci semmiféleképp nem éri meg a felárat. Kivéve ha menőzni akarsz bár aki nem ért hozzá az lekakilja aki meg ért hozzá tudja hogy egy alap eta meg sellita azért nem egy nagy durranás.

2022. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem villogni akarok, leszarom kinek mi a menő. Én órakedvelő vagyok,és a minősègi szép órâkat szeretem. Ezért is kérdezem, hogy melyiket ajánlod.
2022. aug. 19. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a japán szerkezet is bőven jó. Praktikusabb is: olcsóbb szervizelni meg cserélni is.
2022. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen, a segìtséget. Akkor szerintem a japán szerkezetest veszem.
2022. aug. 19. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Nekem van egy Laco órám és egyszerűen fantasztikus. Igaz ez csak a 130000ft-os kategória, de a szíjtól mezdve a szerkezetig minden kiváló ár-érték aránnyal bír. Biztos, hogy 3 éven belül beszerzek egy legalább 1000 euro körüli Laco-t is.

2022. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!