Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a powebank...

Miért kapcsol ki a powebank ha hideg fehér fényű ledizzó üzemeltetek róla?

Figyelt kérdés

Vettem Ebay-ről néhány usb led lámpát. Rendeltem fehér és törtfehér ( igazából sárga ) fényű usb-s lámpát. A Powerbankom olyan hogy ha feltöltötte a telefont akkor kikapcsol. Ha ebbe a powerbankba a fehér fényű ledet dugom akkor kb egy perc múlva kikapcsol. Ha a meleg fehér fényűt akkor viszont nem kapcsol ki. Illetve csináltam ezekből a ledekből egy éjjeli lámpát is a szekrény tetejére amit fali telefontöltővel üzemeltetek. A fehér fényűből forrasztottam egymás mellé 10 darabot. Ha ezt üzemeltetem a powerbankról akkor is kikapcsol egy perc után. De a meleg fehér fényű ledből egy darab is bekapcsolva tartja.


A powerbank ez:


[link]


A led viszont ez:


[link]



2022. aug. 31. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem vesz fel elég áramot és azt hiszi a powerbank, hogy nincs rákötve semmi és lekapcsol.
2022. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de a 10 darab hideg sem vesz fel annyit mint egy meleg?
2022. aug. 31. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet a nyitó feszültsége 1,2 volt körüli, és az nem éri el az ingerküszöbét.
2022. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 igen pontosan


van olyan powerbank ami sosem kapcsolja toltest, vagy pedig kapcsolhato


valamit meg be kell kotnod ele azokhoz amikkel kikapcsol es meg van oldva

2022. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ugyanakkora feszültség mellett a fehér fényű LED-ek kisebb áramot vesznek fel, mint a meleg fehér fényűek. Ezért a túl kicsi terhelés miatt lekapcsol a powerbank. Egyébként a fehérek, amíg világítanak, megfelelő fényerővel világítanak?
2022. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Igen ugyan olyan fènyerővel mint ha konektoros töltőbe dugtam volna.
2022. szept. 1. 09:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy jó kérdés, nem tudom mi lehet az oka. Esetleg próbáld meg, hogy a fehérek mellé kötsz egy meleg fehéret, hátha az segít.
2022. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!