Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hobbi szinten működhet?

Hobbi szinten működhet?

Figyelt kérdés

Vw T4 transzportebe szeretnék infralámpát tenni. 12 Volton H4-es izzóval. Távolsági és tompított izzó együttes világításával. 55w + 60w

Összesen 115 watt világítana egy hőálló tükrös lámpabúrában. Vörös átlátszó üvegbúra. Az elv így működik egy hagyományos infravörös lámpánál. De ez gyakorlatba 12V-os rendszernél is működik, ha házilag van kivitelezve?



2022. szept. 13. 23:01
 1/6 anonim válasza:
87%
?????
2022. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Mi a pélónak?
2022. szept. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha tartósan együtt világít a két izzószál, szét fogja barmolni a foncsort és le fog olvadni a foglalat. Nem erre van méretezve.
2022. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Értelmezhetetlen az a sok kérdőjel.


#2

Kirándulás céljából. Két hátsó üléssor ki lesz szedve. Helyette matrac lesz betéve. És infralámpa lenne a fűtés estére. Nem, nem akarok se hotelba se ifjúsági szállón, se egyéb helyen aludni. Ez egy ilyen feeling. Mivel a teret befűteni elég nehéz lenne akkumulátorrol. Így maradna az, hogy nem a levegőt melegíteném fel, ami rengeteg energiát igényel. Hanem irányítottan egy felületet, magunkat. Gyakorlatilag az infra lámpa a világított tárgyat melegíti. Egy 200Ah akkumulátor kb újonnan a felét tudja. Ha 110Ah kinyerek belőle. Kb 6 órát tudok irányítottan fűteni 220wattal. Ha útnak indulunk, menetközben a generátor úgy is tölt.


#3

Az alumínium foncsor ki tud égni 110watton? A fém csatlakozó el tud égni 110watton?

Egy szóval nem írtam, hogy az autó lámpa testbe megy. Ráadásul a búra is üveg. Csak fehér. Ezért érdekelne az, ha én rakok rá piros fóliát azzal elérhető-e az infra lámpa hatása.


De örülök, hogy a kérdésemre választ nem kaptam. Csak kérdéseket és, nem a kérdésre, nem megfelelő választ.

2022. szept. 15. 23:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak azok a 250wattos 220Voltos infralámpák amik gyakorlatilag elég keményen tudnak melegíteni. Ha ezt én barkacsolom össze, de 12voltos rendszerről. Fóliázott üvegbúrával. Az működik?
2022. szept. 15. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy igen hülye ötlet. Guglizz rá, h "autó állófűtés", meg hogy mások hogyan alszanak kocsiban - annak van egy külön kiforrott szubkultúrája. Különben a legvalószínűbb megoldás sztem a hálózsák.
2022. szept. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!