Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vannak olyan airtag / smart...

Vannak olyan airtag / smart taghez hasonló elvesztés elleni kulcstartók, amik jók egyéb androidos telefonokhoz is?

Figyelt kérdés
Van pl a Galaxy Smart tag, amivel 120 méterig meg tudsz találni egy elvesztett kulcsot pl, ha kulcstartónak használod. Ilyen van esetleg olyan készülékekhez is, ami nem Samsung? (Nekem OnePlusom van, de ez mindegy is, mert az beletartozik az "egyéb android" kategóriába :D

2022. nov. 3. 21:20
 1/3 A kérdező kommentje:
*Megj: google-en találtam ilyen termékeket, nem arról van szó, hogy én nem tudok googlezni, hanem arról, hogy a google nem mondja meg, hogy melyik a jó termék és melyik nem, ezért inkább olyan termékajánlás kellene, amivel van tapasztalat
2022. nov. 3. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak telefongyártótól független GPS nyomkövetők, de nagyobbak mint az aitag/smarttag, sokkal rövidebb az akkuidő, és kell nekik rálátás a műholdakra.

De ha van egy régi, használaton kívüli okostelód, akkor azon is bekapcsolhatod a lokáció negosztását saját magad (másik google accountod felé), és használhatod nyomkövetőnek.

2022. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az Airtag szerintem nem GPS-szel működik hanem sima titkosított Bluetooth frekvencián. Ezért tud ilyen kicsi lenni. Egyébként nem az Apple találta fel a dolgot már régóta vannak hasonlók, pl. a Chipolo.


Én csak azt látom benne újdonságnak, hogy más készülékeket is igénybe tud venni.

Persze ha a Duna parton hagytam el a cuccom, akkor ugyanúgy fújhatom a Tag-gel együtt, az nem fog GPS jelet adni.


Ha aktív GPS nyomkövetést szeretnél, az már teljesen más tészta árban, méretben, mindenben.

2023. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!