Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Foxpost ilyenkor mit lehet tenni?

Foxpost ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még sosem jártam így, de ma felakartam adni feladási kóddal egy csomagot Foxposton. De véletlenül rossz rekeszre nyomtam és nem fért bele a csomag. Itt pedig nem adott olyan opciót mint fizetőscsonag feladásánál hogy tranzakció törlése és nem tudtam más boxot nyitni, mert utána nem fogadta el a kódot. Így nem tudtam feladni a csomagot , viszont emailt meg kaptam róla ,hogy feladtam. Ügyfélszolgálat csak hétfőtől- péntekig van. Hétfőn felhívom őket , de tudnak erre megoldást találni ?

2022. nov. 19. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha becsukod a fiókot, a képernyőn villan fel, hogy oké volt, vagy más fiókot választok, nem az appban.


Minél hamarabb hívd fel őket hétfőn, mert mikor megy a csomagokért a futár, akkor fog kibukni, hogy üres a rekesz, ő tudja megerősíteni a dolgot.

A pénzt visszautalják gondolom, a csomagnak meg majd generálsz egy másik feladási kódot.

2022. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Tudom,hogy ott kéne. De nem villant fel. Ez volt a gond. De hétfőn reggel 8kor mindenképp hívom már őket.
2022. nov. 19. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az automata érintőképernyőjén lehet jelezni, ha gond van, például ha nem fér bele, a bezárás után rögtön. Ha néhány másodpercen belül nem reagálsz, sikeresnek tekinti. Generálj új kódot a megfelelő rekeszbe, add fel, hogy a címzett megkaphassa mielőbb a csomagot, majd hétfőn hívd fel az ügyfélszolgálatot, hogy a rossz kódot töröljék. Amikor a futár visszajelezte, hogy tényleg üres az adott rekesz, a kódot törlik és a feladási díj visszatérítésre kerül fordított vásárlással, tehát eltart pár napig míg a bank lekönyveli, mert ez nem utalás, hanem vásárlás, csak pozitív előjellel, így nem kevesebb hanem több lesz az egyenleged utána.
2022. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!