Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki tud rá valamilyen...

Valaki tud rá valamilyen megoldást?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vettem egy vezeték nélküli Model O egeret. Eddig semmilyen probléma nem volt vele. Körülbelül 2 hónapja volt hogy nem figyeltem és teljesen lemerítettem. Rádugtam a kábelt hogy töltsön és használtam tovább. Arra lettem figyelmes pár óra után hogy egyáltalán nem töltött. 1%-ot mutatott. Ráírtam azokra akiktől vettem és visszaküldtem. Azt mondták küldjem be az egeret, megvizsgálják. Azt mondták hogy az egér hiba nélkül működik. Mikor visszakaptam fel volt töltve, de pár óra használat után megint lemerült és nem tudtam megint feltölteni. Megint visszaküldtem hogy nézzék meg jobban. 1 hónapot náluk volt és azt mondták semmi baja az egérnek. Írták hogy próbáljam másik usb portól, vagy másik kábelről. Másik usb porttal és másik kábelről elkezdtem tölteni. 10mp alatt feltöltődött amit nagyon érdekesnek találtam. Kihúztam hogy használjam vezeték nélkül, de egyáltalán nem működött. Rajta hagytam a töltőn 5-6 órát kb. Elsőnek tudtam használni 2 órát vezeték nélkül, de utána megint lemerült. Miután megint rajta hagytam 5-6 órát tölteni, már 12 órát tudtam használni (Régebben 2-3 napot simán kibírt.) Gondoltam ráírok megint a cégre, de már nem írnak vissza. Valaki tudna segíteni ebben? Nem hiszem hogy 1 év után elromlott volna az egér.

2022. dec. 29. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi nem tudunk ebben segíteni, főleg helyettük nem.

Az elképzelhető hogy az ünnepek miatt nincs aki elolvassa az üzeneted.

A sztenderd eljárás az, hogy 3 sikertelen próbálkozás után megillet téged azt elállás lehetősége. Mivel eddig csak kettőn vagy túl, és a kötelező jótállás egy év, nem sok esélyt látok. Ha a vállalkozás nem foglalkozik veled, nem is róható fel nekik ez a dolog.

2022. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát már sajnos kicsúsztam abból az 1 évből. Ha jól emlékszem 2021 November 11.-n vettem meg. Bár már most Októberben szóltam nekik hogy rossz. Ilyenkor még ér az 1 év vagy nem? :/
2022. dec. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!