Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Instagramon megnezem valaki...

Instagramon megnezem valaki kepeit (ugy, hogy nekem nincs instagramom) latni fogja, hogy megneztem?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 06:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hogy láthatná??? Az Isten szerelmére, próbáld már használni az agyadat...
2022. dec. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:))) jol van, gondoltam rakerdezek... 🤣
2022. dec. 30. 07:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Es Facebookon ha megnezem a tortenetet egy nem ismerosom Fb felhasznalonak, akkor latni fogja, hogy megneztem?
2022. dec. 30. 07:07
 5/11 anonim ***** válasza:

#2:

Nem csak az agyát, hanem azt a k.rva keresőt, ami ha feljön valaki ide, akkor kiszúrja a szemét. Idén ez már legalább a századik kérdés arról, hogy facebookon, meg instagramon ki mit lát, meg mit nem lát. Mondjuk szerintem ez ugyan az az ember, ezzel a fétissel, vagy nem tudom.

2022. dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:
100%

De most tényleg!

Ha az insta nem tudja ki vagy (mivel nem jelentkeztél be) akkor hogyan értesíthetne bárkit arról hogy te (nem valaki, hanem te) mit teszel?


("Az IP címből tudják a szájszagod is" jellegű fantazmagóriák nem fedik a valóságot!)

2022. dec. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

Na de Fb-on sem latjak, hogy ki nezte meg a tortenetet, ha nem vagytok ismerosok?

2022. dec. 30. 07:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Azonnal megkapja az önéletrajzodat, lakcímedet, szekszuális orientációdat az illető. Hát így nézegess bármit is az instán! Ja, nem...
2022. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi parasztot. Nem mindenki olyan média függő mint egyesek...

Én is nemrég kezdtem használni az instát pedig 24 vagyok. Fingom nem volt róla hogyan működik. Facere is csak ebben az évben tettem ki az első történetet, csak ezért tudom.

Ha idegen embernek a Facebook történetét nézed meg vagyis nem az ismerősöd akkor ő nem látja, hogy megnézted.

Nincs olyan beállítás, hogy ő láthatja vagy nem.


Neki mutatja h 65 ismerőse látta pl. Nekik ott a nevük és a profilképük. Legalul pedig azt írja, hogy "egyéb megtekintések 14". Ennyit lát, ezt pedig nem tudja megnyitni.

Ha pedig az itt válaszolók nem jöttek volna rá a Facen a "javasolt ismerősök" nagyrészt IGEN azok akik megtekintették a profilodat ez egyértelmű. Egyszerűen csak feldobja a Face hátha ismerik egymást az emberek nem atomfizika...

Próbáld ki, hogy megnézed az ismerősöd ismerősének az ismerősének a Facebookját és másnap (ha ő is kíváncsi rád persze) ott lesz ő is a javasolt ismerősök között, ha megnézte a profilod.

...A másik, hogyha meg akarsz osztani pl. egy képet a messengeren az egyik ismerősőddel akkor az első emberek is lehetnek idegenek vagy olyan ismerőseid akik nemrég tekintették meg a profilodat, ugyanis őket előrébb helyezi a messenger a névsorban, utánuk pedig már ABC sorrendben vannak az ismerősök.

Úgyhogy igenis vannak ilyen turpisságok.

Sőőőt vannak olyan appok 100M+ letöltéssel amire ha befizetsz akkor IGENIS láthatsz mindent.

Kik azok az idegenek akik nézik a profilodat és hasonló finomságok.

2022. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*insta történetről fingom sincs 3000+ ismerősöm van, nem tudom ki az idegen vagy ki nem. Őszintén szólva nem is érdekel. 😅
2022. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!