Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 12V akkumulátorró...

Hogyan lehet 12V akkumulátorról laptopot tölteni?

Figyelt kérdés
Adott egy laptop, ami nem működik csak ha töltőn van folyamatosan. Ha nincs áram, 12V os akksiról használnám. De 220 as inverter nélkül. Ha jól értem kellene egy 12V ról 19V ra converter. De hogy kell azt összehozni? Milyen kábellel kell összekötni? Nem nagyon találtam róla videót.

2023. jan. 23. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha akkut cserélsz a laptopban. Hacsak nem egy autó akkumulátor nem fog sokáig stabil 12 Voltot leadni, így elég hamar lekapcsol majd, mert azt hiszi hogy rossz a töltő. Ha pedig autó akkumulátor akkor egy inverterrel jobban jársz.
2023. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Step-Up konvertert keress.

[link]

Mint minden ez is kínai, a hűtésre kényes..

2023. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
talán a szivargyújtós laptop töltő lenne a legjobb.
2023. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom mint a 3-as. Neked kell egy szivargyújtós laptop töltő és az autó akkura rácsatlakoztatsz egy elngő szivargyújtót. Vagy egy bontott szivargyújtó aljzatot kötsz rá az akkura, érdemes vastag kábelt hazsnálni és biztosítékot is. Ezzel egy ideig kifogod bírni.
2023. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen közben keresgéltem és én is arra jutottam, hogy az autó akksira rakok egy szivargyújtóaljzatot és abba egy szivargyújtós laptop töltőt.
2023. jan. 23. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet inverterem van. De zúg a töltő róla, mivel nem szinuszos az inverter. Félek róla használni
2023. jan. 23. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
többe kerülne a kókányolás mint egy új akku a laptopba
2023. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!