Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom bekötni az autórádi...

Hogy tudom bekötni az autórádiót ha itthon akarom használni?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy pioneer DEH-2920MP autórádióm nem tudom hogy kell bekötni azt sem tudom működik e mert csak úgy kaptam kíváncsi lennék tudom e használni itthon .

2023. jún. 3. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Értelemszerűen adsz neki 12v tápfeszültséget (nem tudom, hogy milyen csatlakozója van, de egy olyanra szükséged lesz), illetve kell hozzá legalább egy megfelelő impedanciájú hangszóró(talán 8 ohmosak az autóhangszórók, de nem vagyok benne biztos), szintén megfelelő csatlakozóval szerelve, ha nem csíptetősek a kimenetek.
2023. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pc taprol adsz neki 12vot es rakotsz valamilyen hangszorot az mindegy hogy 4 vagy 8 ohmos tudja kezelni de amugy atlag 4 ohmosak az auto hangszorok, ytn van egy csomo video errol hogy kell megcsinalni nem nehez
2023. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kézikönyvében:

[link]

található specifikációk szerint:

* praktikusan 12 V-os (10,8 - 15,1 V az engedett), minimum 10 A-el terhelhető (tehát legalább 120 W-os) egyenfeszültségű tápegység kell neki.

* csatornánként 4 Ohmon legalább 22 W-al terhelhető hangszóró kell rá


A telepítési kézikönyve:

[link]

meg tartalmazza a bekötését.

2023. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm működik már csak a hangszórót kell bekötnöm
2023. jún. 3. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!