Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pont laisert hól kaphatok?

Pont laisert hól kaphatok?

Figyelt kérdés

Keresem ezt a kütyüt mert gép beállitáshóz tökéletes lenne.Esztergagépről beszélünk,saját kivitel,és a szegnyereg és a tokmányt szeretném központositani.Akár pont vagy kereszt fény,mindegy lenne,ha lyukat akarok furni az anyagba akkor van főleg szerepe.A googlon találtam nem túl alkalmasat számomra de az horor áron kapható. [link] Ez is jó lenne de nincs szükségem a teljes részére.Nekem csak az a rész kell ami a jelet adja.Hát ezt a darabot keresem de ötletem sincs miként keressem.Mint alkatrészként szeretnék hozzá jutni de ha bemegyek egy ákom-bákom üzletbe még furcsán néznének rám és azt kérdeznék :- ezt meg honnan szalajtották talán a holdról?

Minden használható ötletet elfogadok ami nem visz anyagi romlásba.


2023. jún. 11. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Néhány kínai mindenes boltban láttam ilyeneket (a piros kistestvérét gyakrabban, de a nagyobb zöld is megtalálható néhol)
2023. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]

van pont, kereszt, meg vonal is

2023. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,mind a kettő megoldás tőkéletes!Élni fogok a lehetőségekkel.

Felpontoztalak.

Ezek a Kinaiak már mindent árulnak,szerintem kutyára légféket is.Tehát,a projektemet felfüggesztem.

Nem gondoltam,hogy híradástechnikai boltban is kapok lézerdiódát.Ez fantasztikus.

2023. jún. 11. 16:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem híradásteknyika, hanem hobbi elektronika! Abba meg q.asokminden belefér!
2023. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4 Oké,valamikor régen műszerészként tevékenykedtem,onnan maradt ez az elnevezés nálam.Rendben,legyen, hobbi elektronika.De azért értjük egymást.
2023. jún. 11. 17:01
 6/14 A kérdező kommentje:
4 Még egy szösszenet.Régen volt híradástechnika ujság,késöbb ebből lett a hobbi elektronika.Kata,Klára valahány név a naptárba akkor is személyeket jelent nem pedig pudingot . :-D
2023. jún. 11. 17:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer képes voltál megkeresni a legdrágább lézert az Emagon, a legolcsóbbra is rászűrhettél volna ennyi erővel.

[link]

2023. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"kutyára légféket"

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2023. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szirty ***** válasza:
Arra azért figyelj hogy a kilépő nyaláb és a tok tengelyvonala ezeknél nem szokott egybe esni...
2023. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7 Értem én,persze,csak lányos zavaromba csak ennyire voltam képes,na meg arra,hogy itt ezen az oldalon kérjek tanácsot.Azért ugye nem vagyok annyira reménytelen eset? :-D
2023. jún. 11. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!