Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érzékelős lámpát hogy kell...

Érzékelős lámpát hogy kell lekapcsolni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy ismerősömnel lakom d enem merem felkelteni magától felkapcsolódott a konyhába a lámpa ahol alszom és nem tudom sehogy lekapcsolni tudom hogy működnek ezek az érzékelős lámpák de ez nem megy sehogy mit csináljak

2023. jún. 22. 02:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Fújjál rá és tapsolj hármat!🤣😂😅
2023. jún. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem jól van feltéve a kérdés! Nem mindegy mit érzékel és hogy egyáltalán kapcsolható-e, mert amiben nincs más kapcsolási lehetőség és direct módón van be kötve azt még a koonectorbol se tudod kihuzni. Akorr csak egy lehetoseg van, hogy lekapcsolod a villanyoranal a biztit, de az meg megint csak nem biztos, hogy jo megoldas mert ha ugyanazon az aramkorre vannak kötve mas eszkozok is pl.:huto fagyaszto klima akkor azok is lealnak sztem te mar nem vagy szomjas es inkabb hagyd a pcsába es inkabb menj aludni ez a legjobb megoldas.
2023. jún. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amugy meg azok rovid idon belul el olnak maguktol attol fugg mennyire van allitva az idoszabalyozoja. Ha meg nem az illetekes villanyszerelot hiv azt kesz ennyi viszontlatas

Amugy azt se ertem hogy mi tokomer valaszolgatok ilyenekre.

2023. jún. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elso 2 valaszon kivul a tobbi igazabol nem is en vagyok. Marpedig nem szeretem, ha nem vagyok onmagam.
2023. jún. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ledes, és csak az érzékelő alatti kézmozdulattal lehet kapcsolni, szabályozni. Saját magától nem kapcsol ki. Legyek néha sétálnak rajta és ki/be kapcsolgatják. Ennek az érzékelője azon a végén van, ahol az áramot kapja. Ha pár centire alatta legyintek a kezemmel, akkor bekapcsolódik, másik legyintéssel ki. Ha alá tartom a kezem, akkor a fényereje változik. Mégpedig az utolsóhoz képest. Ha utoljára csökkentettem a fényét, akkor most növekedni fog, és viszont.
2023. jún. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csapd le a villanyórát!
2023. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!