Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számítógép és TV párosítását...

Számítógép és TV párosítását nem tudom elvégezni. A TV-n eljutok a KERES.... állapotig, a számítógépen a PIN kódig, de a TVn nem jelenik meg ugyan az a szám. A telefonnal megvan a Bluetooth kapcsolat , de TV-vel nincs, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy vezetékkel kellene megoldani?
2023. júl. 2. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán bluetooth a tévén?
2023. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy van, mert végig követem amit előír és a végén megjelenik a KERES...felirat és mozgó pontok. Egy idő után felajánlja, hogy később próbáljam újra.
2023. júl. 2. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
A tévé tipusáért fizetnünk kell? Vagy mit vársz?
2023. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sehol nem találtam ilyen jelzést vagy felszólítást.
2023. júl. 2. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hitted egy fajta tévé van? A keres az semmit nem jelent, szerintem előbb lesz benne wifi mint bluetooth. Ha van hdmi kábel azzal a legegyszerűbb.
2023. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!