Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Köteles vagyok-e tűrni, hogy...

Köteles vagyok-e tűrni, hogy az MVM kamerával felszerelt "okos" villanyórát telepítsen az ingatlanomra?

Figyelt kérdés
A mérő folyamatos oda-vissza net-kapcsolatban áll az MVM-mel. Engem csak a kamera zavar.

2023. júl. 10. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy vagy köteles. Leköttetheted magad a rendszerről és termelhetsz magadnak áramot...
2023. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez mi amúgy? Csak én nem ertem? Minek figyelne téged kamerával az mvm?
2023. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
93%

Pontosan miről is beszélünk?

[link]

2023. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Na de itt hol van kamera??
2023. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez valami trollkodás lehet. Senki nem telepít kamerás megfigyelőrendszert.
2023. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Hozzánk is olyat telepítettek amin egy GSM antenna van és még térerőt is jelez a kijelző, pedig sose volt számlatartozásunk, nem azok vagyunk akiket figyelni kell. Gondolkoztam rajta hogy le kéne alufóliázni az antennát, mert így gondolnak egyet és kilövik azt a fázist amin a légkondik vannak, mert a melegben megnő a teljesítményfelvétel és nem bírja a rendszer címszólval korlátozzák. Az Egyesült Királyságban volt már valami hasonló incidens.
2023. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

#6 a rendszer fontosabb, mint te vagy. Ha lenen ilyen lehetőség, és véletlenül kéne korlátozás, és a légkondid távkapcsolását megakadályoznád, akkor az alállomásban verik ki a megszakítót, és akkor nemcsak légkondid nem lesz, hanem világításod se a WC-ben.

A korlátozás egyébként minden villamosenergiarendszerben tervezve van, mert egyszerűen szükség van rá.

2023. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
#7 volt már olyan, hogy egy fázisban 3 napig nem volt áram, de a 2 másikban igen. Akkor még nem ez a modern csoda volt, hanem a hagyományos mágneses elven forgó óra. Szóval ha gáz van meg tudják oldani központilag. Az nincs a szerződésben, hogy engem egyénileg korlátozhatnak saját belátásuk szerint, mi fizettünk egy teljesítményért, azt az óra előtti kismegszakító betartatja, lemegy ha huzamosabb ideig többet veszünk fel.
2023. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy köteles. Mázli, hogy nem is létezik ilyen.
2023. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

"#7 volt már olyan, hogy egy fázisban 3 napig nem volt áram, de a 2 másikban igen. Akkor még nem ez a modern csoda volt, hanem a hagyományos mágneses elven forgó óra. Szóval ha gáz van meg tudják oldani központilag."

Az egy hiba volt, amit nem hárítottak erl rövidebb idő alatt. Te hiszel a laposföldben is? :D :D :D


"Az nincs a szerződésben, hogy engem egyénileg korlátozhatnak saját belátásuk szerint"

Nem egyénileg, és máris lehet. :D

2023. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!