Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízható a Baseus márka?...

Megbízható a Baseus márka? Mit gondoltok erről a power bankról?

Figyelt kérdés

[link]


Valahol 10 ezer, valahol 25 ezer. Az árukeresőn van több fajta is ezzel a névvel, csak más modellszámmal, nem tudom mi lehet a különbség a töltési sebességen kívül. Ebben az árban inkább csak 10000 esetleg 20000-es powerbankok vannak az ismertebb márkáknál, mint pl. Asus, Xiaomi stb.


Nekem lényeges lenne, hogy USB-C-n is tudjam tölteni a telefonjaimat, tabletem, és ez tudja is, mivel csak Apple cuccaim vannak, az összes kábelem USB-C-lightning csatlakozós. Nem kell még több tyúkbél. :D


Azt is tudom, hogy nem 30.000 mah, mivel ez egy bruttó érték, talán tud 19.000-et, de a lényeg, hogy ne kelljen ezt sem tölteni minden nap. Tolja fel a 2 telót kb. 3x-3x.



2023. aug. 6. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

" Tolja fel a 2 telót kb. 3x-3x."

Attól függ mit kell feltölteni vele.

Szimpla matek.

Amúgy neten megrendeled és tesztelheted 2 hétig.

2023. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

iphone 13 (3220mah) és 13 pro (3095mah)


mivel nem 0-ról tölteném őket, hanem olyan 20%-ról, így elvileg ki kellen jönnie.

2023. aug. 6. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Duplán számolj ha nem akarsz meglepődni.

Tehát ha az jött ki neked hogy fel fogja tölteni, akkor vegyél kettőt.

2023. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csomó veszteség adódik itt-ott úgyhogy 1:1-ben ne osszd el a mAh-t! Kb 25%ot hagyj rá! 1000mAh-st powerbankot csak 7500-asnak számold kb, annyi a reális. Ez mindegyikre igaz, a legjobb minőségüekre is.

A baseus nem rossz márka egyébként.

2023. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!