Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemhez szeretnek ipadet...

Egyetemhez szeretnek ipadet hogy azon jegyzetelhessek nekem tenyleg leginkabb erre kellene melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket ami belefér a keretedbe (Amit nyilván nem adtál meg, találjuk ki)
2023. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Egyetemre kéne tablet/notebook milyet vegyek #100.000 gratulálok!
2023. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Pénzügyileg hogy állunk?


2-es ne cseszegesd, te is tudod milyen nehéz a keresét használni! :D

2023. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2023. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem laptop nem kell

Mert az van iPad 300ezerig arban de amite kell szerintem a 150ezres 2021es is megfelel rengeteg fajta kell nekem a legolcsobb kell ami tudja ezt a jegyzet funkciót

2023. aug. 15. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen érthetetlen szöveggel vettek fel egyetemre? Mellesleg milyen az a "jegyzet" funkció, amit nem találsz meg bármi másban?
2023. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Több helyen láttam már hogy iPad-en csinálnak szép

Jegyzeteket egyébként másba is lehet viszont nekem iPad-kell de nemtudom hogy ez a funkcio meg van e mindegyikben nem

Kell más márka ennyire egyszerű nem mindegy hogy van e másba leirtam ez kell és e-miatt egy olyan tipust kéne csak irnia valakinek aki ért ezekhez ami tudja azt amit en kérek

2023. aug. 15. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik tudja, mert mindegyikre letölthetőek az szoftverek amiket jegyzeteléshez használnak.

A gyári jegyzetelő app és a gyári Freeform app is bőven elég és kiválóan lehet velük jegyzetelni, szkennelni, rajzolni, stb.

Itt tudod összehasonlítani az iPadeket:

[link]

Az iPad az alap kategória, a Mini ennél kisebb, az Air a középkategória, a Pro meg a felső.

Arra amire neked kell elég a 9. generációs iPad is.

Ajánlom vásárolj hozzá egy Apple Pencilt! Az első generációs Apple Pencilt lehet ehhez használni. Drága tudom, de ezzel biztosan jól fog működni. Érdemes most iskola előtt nézegetni az akciókat, sokszor szokott lenni olyan, hogy adnak hozzá.

2023. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az iPad mini inkább egy iPad Air mini, kicsit drágább is, mint a sima iPad.
2023. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem csak almás készülék érdekel, akkor bátran tudom ajánlani a Samsung Galaxy Tab S6-ot (nem a lite verzió) én azon jegyzeteletem és nagyon jó volt.

:)

Annyi hogy már nem kap új androidot.

2023. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!