Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ceruza akku töltésénél hogy...

Ceruza akku töltésénél hogy is van ez? Többet sikerült beletölteni mint a ráírt??

Figyelt kérdés

Van olyan töltőm ami mutatja mAh-t hogy mennyit tölt az akksiba. Van olyan funkciója is amivel lehet akksi kapacitást mérni. Xtar cucc.

Vettem teszkóban AA akkukat, mert nagyon olcsó volt és mondom kipróbálom. Eddig csak márkásabb akkukat vettem, de mondom ha 4-5x feltöltöm, már visszahozza az 1600 forintos áráat a teszkós is (4db-os csomag!). 2100mAh-sak a csomagolás szerint és ezt kb tudják is, mert megmértem ezzel a töltővel és mindegyiknél 2020-2050mAh közti értéket mért a töltő amikor kisütötte.

Amikor feltöltöttem a kisütött akksikat, akkor meg 2450-2500 mAh-t töltött beléjük. Ezt hogyan sikerült? Miért? Nem okoz ez gondot? Nem tett ez esetleg kárt az akksikban?



2023. aug. 27. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nem esik be annyira a feszültsége terhelés hatására."

Az egy másik paraméter miatt van. De ez a nyikk nem arról beszélt. Én cska rávilágítok, hogy hülyeségeket mond.

2023. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
úgy híjják belső ellenállás
2023. aug. 28. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!