Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Email hogyan érkezhet meg...

Arpi1969 kérdése:

Email hogyan érkezhet meg pont 1 hét mulva? Szépen megérkezett szept 5,,, hogy feladva aug 30.

Figyelt kérdés
A hotmailról küldött három email pont egy héttel később érkezett meg nekem a protonra, teljesen szabályosan mintha a marsról küldték volna. Az igaz hogy egy vidéki faluból küldte el a haver egy külföldi okostelóról de akkor is érdekes.

2023. szept. 6. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán nem a valós dátum szerepel rajta, vagy telített tárhely miatt torlódik a szerveren, esetleg a feladónál valamilyen módon egy időzítés van beállítva.
2023. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos palackpostával jött egy darabon, szorgos kis kínaiak másolták át papiruszra, a parton pedig ismét e-mailben küldték tovább...

Amúgy valószínűleg bent ragadt a levelezőszerveren valamilyen oknál fogva.

2023. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem ütemezetten küldte a haver?
2023. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak ütemezett küldési lehetőségek, és az ünnepi üdvüzleteket szoktam így küldeni.

[link]

2023. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!