Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy huawei p40 lite az...

Adott egy huawei p40 lite az insta most kapott frissítés de az uj funkció nem elérhető vagyis az de hiába mert nem tudom használni ez miért lehet apk pure rol szedtem le petal search on keresztül de ugyan olyan mint eddig egy szónál rossz..??

Figyelt kérdés
tudom van gspace de az se valami jo esetleg valami hely ahonnan le tudom Szedni úgy hogy működjön is?

2023. szept. 7. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebookon / instagramon mi az, ami megfelelően működik?
2023. szept. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Facebook az jo csak az insta ami nem nagyon ki jön ra a frissítés de mintha csak a régi lenne nagyon nehezen áll át
2023. szept. 8. 20:03
 3/4 A kérdező kommentje:
pl nem tudom hogy cssak nekem csinálja e de a csoportba a 4 napos képet meg úgy jelzi mint ha most jött volna nem kapom meg az üzenetet stb
2023. szept. 8. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek gyakori hibák instán és facen.
2023. szept. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!