Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki ismer olcsóbb verziót...

Valaki ismer olcsóbb verziót az Onyx Boox Tab Ultra C helyett?

Figyelt kérdés
Tanuláshoz használnám, tetszik, hogy színes, de nagyon drága. Nem találtam használt olcsóbbakat sem. Ismertek más hasonló terméket más márkától, ami sokkal olcsóbb, de hasonló?

2023. szept. 14. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen műfaj, nincs olcsóbb. Eleve nem sok színes kijelzős eink eszköz van, ez a technológia eleve drága, főleg kis szériában, és jó hardverrel mögötte. Viszont hacsak nem szabadban akarod használni, szerintem egy tablet is tökéletesen megfelel helyette, bár mondjuk jó és olcsó abból sincs.
2023. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...bár talán mégis van, bár ennek ára szokott lenni, pl. gyengébb hardver, kisebb méret, ilyesmi.

[link]

[link]

[link]

...és még egy pár a fenti gyártóktól, amiket most nem látok magyar üzletben, de rendelhetők.

2023. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(Elsiettem, sok lett a "bár"...) Választás előtt azért nézz meg 1-2 videót, akár másik modellről, mert a kijelző valószínűleg ugyanaz.
2023. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És még egy:

[link]

2023. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnézem ezeket is!
2023. szept. 20. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!