Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan konnektorba...

Létezik olyan konnektorba dugható (okos konnektorhoz, vagy túlfeszültség védőhöz hasonló) eszköz, amivel a felvett áramerősség dinamikusan szabályozható? Pl. 6-10-12 ampernél több felvétele esetén old, és így a kismegszakítót nem éri el, az nem old?)

Figyelt kérdés
Értem, hogy erre a kismegszakító való alapból, de most egy konnektort szeretnék védeni a kismegszakító után. Van egy futópad, ami a napi első bekapcsolásakor lecsapna a kismegszakítót. Nagyobbat nem lehet betenni. És utána tökéletesen működik.

2023. okt. 3. 19:51
1 2
 11/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

Nem fáradok miatta, csak másolom a korábbit:


Van itt egy sérült figura, már évek óta erről szól az élete, engem különösen gyűlöl valamiért. Módszerét korábban is vázoltam:

- Szakmai válaszokat húz le nullára, de még arra is veszi a fáradságot, hogy legalább két loginnal nyomja, hogy hatékonyabb legyen.

- Utána lesben áll, míg az alaptalanul leminősített írás írója tesz valami csodálkozó vagy felháborodott megjegyzést.

- Erre lecsap és elkezd veszekedni, gúnyolódni, hogy amaz mit hisztizik?

- Vitát provokálva a viszontválaszokat is azonnal nyomogatja le nullára (ez egyértelműen követhető az interakció során, ahogy minősíti le a válaszokat), ezáltal igyekszik lerontani a másik minősítését. Csak úgy, gonosz rosszindulatból, gyerekes buta szórakozásból.

Ha valaki szerint ez normális...

2023. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"legalább két loginnal nyomja"

Nem lehet egy címről két loginnal ugyanazt pontozni.

2023. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
31%

Próbáltam rövidíteni, a múltkori jegyzetemből töröltem ezt a részt:


"- Szakmai válaszokat húz le nullára, de még arra is veszi a fáradságot, hogy több IP-címről, több loginnal nyomja, hogy hatékonyabb legyen."


Komolyan, most egy évek alatt bemutatkozott troll miatt még te is direkt fárasztasz a hülyeséggel? Vagy te vagy az és sunyiban támadsz megint.


Ha rákattintasz a színes karikákra láthatod, ezeket mindig párosával nyomja. Ilyen véletlenek nincsenek. Elég hozzá egy számítógép és egy telefon, meg egyéb trükkök, amit nem mondok meg, hagyjuk már...

2023. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, mert mire visszatértem ide, látni, mit írtál, már nullán vagy.

Aki nem tud valamit, az nem fárasztás hülyeséggel. Ha jól emlékszem, egy csomó dolgot te sem tudtál.

2023. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
35%

Persze, ez egy lelki sérült sajnos.

Ezt a portált megtalálja Magyarország legalja is.

Nem veszi észre, arra se méltattam, hogy leminősítsem (nem is nagyon érdekel ez a gyerekes játék), valaki meg ebben éli ki magát. Mert nincs intelligencia, nincs tudás, nincs mit megosztani.

Ha meg véletlenül leszóltam 5 évvel ezelőtt, mert valami butaságot írt, az egy életre beégett neki a gyűlölködő sérült elméjébe.

2023. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

Minden tiszteletem Mérnok Úr, de ha az életed értelméről szeretnél értekezni, akkor az alábbi kategóriában tedd, ne az elektronikus kategóriát offold rommá!

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..

2023. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
25%

16.

Mert szerinted is igazságos, hogy a lelki sérült troll egyik célpontját kezded támadni te is.

Ez persze általános jelenség a fórumokon, nyilván tehetünk ellene.

Elfelejtjük az ilyen fórumokat, nem tűrjük, hogy hülyegyerek és gyűlőlködő alakok osztályozzanak, tapasztalt szakembereket, indokolatlanul.

Vagy keresünk külföldi szakmai fórumokat, hiába angolban nem olyan otthonos érzés, de már nincs jobb ötlet, magyarországi lelki nyomorékok miatt.

Ki lesz a nyertes, a lelki nyomorék lesz a nyertes.

2023. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudunk a lelki sérült trollokkal mit csinálni. Rájuk kell hagyni a tevékenységüket. Nincs semmi módszer a kivédésükre. Egyetlen megoldás létezik hogy letiltod a felhasználóneved mutatását.
2023. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ha valakit még a megoldás is érdekel :D

Akkor egy ilyennel sikerült megoldanom:

[link]

Minden esetre köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

És igen, majd lesz valamikor egy profibb futópad is, de most kellett egy gyors és hatékony megoldás.

febr. 26. 18:47
 20/20 anonim ***** válasza:
59%

Villanyszerelő javasolta és kötötte be?

Figyelgesd, tapogasd, szagolgasd! Az ilyenek szeretnek kigyulladni!

febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!