Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csomagautomaták csak bizonyos...

Csomagautomaták csak bizonyos futárszolgálat csomagjait teszi be a szekrénybe?

Figyelt kérdés
Olyan sok csomagszállító cég van, felét se ismerem... Mindegyiknek külön van kis szekrénye?

2023. okt. 8. 14:28
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
88%

Ha nem tűnt volna fel, a telepített szekrények valamilyen cégnévvel vannak ellátva, noha vannak helyek, ahová egymás mellé két cég is települt.

Lehet, hogy lenne fantázia közösen használható szekrényekben is, de akkor az egyik cégnek vállalni kellene annak hátrányát, amikor a másik éppen többet forgalmaz és mondjuk átmenetileg nincs üres fiók, várakozni kell.

Ezért is tisztább ügy jelenleg, hogy minden cég a saját rekeszeit használja, telepíti, igénye szerint.

2023. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mindegyiknek külön van kis szekrénye?"

Nem mindegyik kínál csomagautomata szolgáltatást. De amelyik igen, saját automatát üzemeltet, ahova kizárólag csak a saját ögyfeleik küldeményét helyezik el. A félreértések elkerülése érdekében, a felismerését jellemző feliratok és színvilág segítik. Hasonlóan, mint pl. a bankok, a Raiffeisen ügyfél hiába megy az OTP-be, nem fognak tudni segíteni neki a bankügyleteiben, bármennyire is tűnne logikusnak az ügyfél szemszögéből...

2023. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nálunk a településen még semmilyen sincsen de a közeli városban is csak csomagpont volt, és azt mindig felajánlotta a fizetési menüpontnál a webshop. Most végre nálunk is van csomagpont de sose használtam ezt a szekrényes dolgot. Igazándiból nekem mindegy csak lehessen valahova letetetni a csomagot.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

2023. okt. 8. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

"Most végre nálunk is van csomagpont de sose használtam ezt a szekrényes dolgot."

Nem feltétlenül szekrényes a csomagpont.

Lehet hogy a sarki kisboltban adják le az átvételre váró csomagokat.

2023. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zzzoli ***** válasza:
Az Express One például ha a webes felületükön kiválasztod a kiszállítás napján, akkor beteszi a Packeta boxba. Packeta meg már nagyon sok kisebb településen is van.
2023. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es.

Igen pontosan ilyen csomagpont van most jelenleg nálunk végre mert eddig semmilyen sem volt. Egy konditermet jelöltek ki.

A szomszéd városban volt csomagpont oda a buszhoznom kellett hogy átveszem a csomagom.

(Igen tudom vannak szomszédok, de sajnos ők sem mindig vannak itthon).

2023. okt. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!