Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni nagyobba IPad...

Szeretnék venni nagyobba IPad mini 5-öst, mert túl kicsi a kepernyője kb.ugyananolyan árban (vagyis olyan 120e-ért láttam) Tudtok ajánlani vmilyen eszközt? Ami ugyanannyit tud, nyilván nem számítógépet mert egyszerűen szeretném hordozni

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ipad 2021
2023. okt. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
61%

"venni nagyobba IPad mini 5-öst"


?

bahhh...

2023. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a legolcsóbb iPad az Árukereső szerint (itt).

[link]

2023. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2# na szégyelld magad hogy csúfolódsz. Bahh vagy te
2023. okt. 11. 09:59
 5/7 A kérdező kommentje:

2# Szirty

ha idejöttél röfögni elis mehetsz

2023. okt. 11. 10:03
 6/7 Szirty ***** válasza:

"2# na szégyelld magad hogy csúfolódsz."


Én nem csúfolódtam!

Nem írtam olyat ami nevetségessé tesz téged. Azt te írtad.

Csúfolódás a Wiki szótár szerint:


" gúnynévvel illetés, illetve olyan dolgok mondása valakinek, ami nevetségessé teszi az illetőt; gúnyolódás."


[link]

2023. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem iPad 9 és iPad mini 4 van. Az 9-est újonnan vettem pár hónapja, a minit használtan két hete, mert olcsó és kompakt megoldást kerestem (az az igazság, hogy drága/értékes készüléket nem szeretek magammal vinni, mert félek, hogy elejtem, elázik esőben, esetleg ellopják - bár iCloud zárral kuka a tolvajnak). Az iPad mini 5 méretben ugyanakkora és dizájnban is megegyezik a 4-es verzióval, viszont jobb a hardvere, ezáltal gyorsabb, meg a legújabb iPadOS 17.4 fut rajta (vagy frissíthető rá). Ettől függetlenül az iPad mini 4 a mai napig jó választás YouTube-ra, streamingre, zenehallgatásra, közösségi médiára és böngészésre, utóbbi kicsit lassabban tölt be, ha nagyobb méretű weboldalt nyitunk be, de hibátlanul működik.

Az iPad mini egy nagyon kompakt és könnyű készülék, elfér a kabát zsebembe is, kisebb és könnyebb, mint egy átlagos méretű könyv (egy kézben meg lehet fogni úgy, hogy átéri a kijelzőt). Viszont a használata sokszor kényelmetlen a számomra a kis kijelző miatt, ez egy erős kompromisszum. Bár másodlagos táblagépnek vettem, de nálam ez napi 2-3 óra használatot jelent, mert ezt viszem magammal. A mobiltelefonhoz képest sokkal kényelmesebbnek tartom a nagyobb kijelző miatt.

Az iPad 9 méretben nagyobb, ezért a használata sokkal kényelmesebb. Persze ez már nem fér el a zsebben (vagy valami óriás zseb kell neki), de egy kis táskában igen. Ez méretben egy átlagos könyvnek felel meg, de vékonyabb és könnyebb annál.

Összességében a nagyobb méretű iPad szerintem sokkal használhatóbb és minden tekintetben kényelmesebb, ha csak egy készüléket vennénk, előnyösebb választásnak tartom. Ugyanakkor nekem jobb a kettő az egynél, a minit viszem a legtöbbször magammal, viszont a nagyobb az otthoni fő táblagépem.

Természetesen a fent írt véleményem teljesen szubjektív, ezért elképzelhető, hogy másnak az iPad mini kényelmesebb, és ezt tartja jobb választásnak fő táblagépként. Aki főleg hordozgatja, otthon kevesebbet használja (mert van laptopja vagy asztali PC-je), neki előnyös választás lehet. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, neki mi a jobb.

márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!